Nie trzeba być największym fanem serialu „Ranczo” aby wiedzieć, że ta produkcja z całą pewnością należała do grupy seriali kultowych, które swoją popularnością i oglądalnością biją pozostałe na głowę.

„Ranczo” oficjalnie po raz ostatni wyemitowano w roku 2016, jednak trwały nieustanne spekulacje o powrocie. Śmierć Pawła Królikowskiego w lutym 2020 roku, który wcielał się w jedną z głównych postaci pokrzyżowała jednak te plany.

Mało kto pamięta te wątki z kultowego serialu „Ranczo”

Nie ma co ukrywać, serial „Ranczo” już teraz jest nazywany kultową produkcją, a wielu widzów wciąż do niego wraca. Kochają oni oglądać losy Lucy i jej męża Kusego, czy przekręty wójta.

Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube

Portal Party.pl przypomniał kilka wątków z kultowego serialu, o których mało kto już pamięta. Widzowie mogą sobie przypomnieć, że były wójt, Paweł Kozioł wyprowadził się od swojej żony, ponieważ została ona zastępczynią nowej wójtowej – Lucy.

Co zrobiła agentka Kusego, by podgrzać plotki na temat ich romansu?

Zabawne również było imię psa głównej bohaterki Lucy – wabił się on Hot Dog. Monika, agentka Kusego, chciała podgrzać plotki na temat ich domniemanego romansu i z tego powodu kupiła w aptece test ciążowy. W ten sposób całą wieś przypuszczała, że Kusy i jego agentka spodziewają się dziecka.

Ranczo
Ranczo
Ranczo

W jednym z odcinków Jolanta straciła głos, a babka pomogła jej go odzyskać. Gminna księgowa, pani Lodzia, znalazła się na zdjęciu w brukowcu „Lustro Gminy” pozując w samochodzie wójta, przez co straciła pracę.

Mało kto również wie, że pani Solejukowa była studentką filozofii, a mąż Weroniki Więcławskiej pochodzi aż z Chin! Pamiętaliście te wątki, czy kompletnie o nich zapomnieliście?

Marta Lipińska w serialu "Ranczo". Źródło: archiwum.stopklatka.pl
Marta Lipińska w serialu "Ranczo". Źródło: archiwum.stopklatka.pl
Marta Lipińska w serialu "Ranczo". Źródło: archiwum.stopklatka.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO