Blanka Lipińska niezwykle szybko podbiła polski show-biznes nie tylko za pomocą swojej skandalizującej powieści „365 dni”, ale i równie kontrowersyjnej filmowej adaptacji książki. Gwiazda w tej chwili pracuje na planie kolejnej części filmu, ale w rozmowie z Party zdradziła tajemnicę z życia prywatnego.

Kto jest najważniejszą osobą w życiu Blanki Lipińskiej?

W ostatnim czasie Blanka Lipińska wyznała w rozmowie z magazynem Party, kto jest najważniejszą osobą w jej życiu. Okazuje się, że jest nią jej mama.

Autorka bestsellera „365 dni” opowiedziała o swojej relacji z Małgorzatą Lipińską. Mama pisarki nie miała łatwego zadania.

Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska

Blanka Lipińska była bardzo aktywnym dzieckiem, a do tego miała problemy z nauką.

Musicie wiedzieć, że ja się zbyt dobrze nie uczyłam

- zdradziła Blanka Lipińska.

Takiej odpowiedzi można się było spodziewać

Okazuje się, że znana pisarka często dostawała szlaban za złe wyniki w nauce. Ponadto Małgorzata Lipińska musiała sama zająć się domem i dwójką dzieci, ponieważ jej mąż pracował do późna. Często nie było łatwo, tym bardziej, że mieszkała z wredną i uszczypliwą teściową.

Blanka Lipińska zdradziła również, że nigdy nie zapomni, jak bardzo zraniła swoją mamę, gdy ta przyłapała ją na paleniu papierosów w wieku 14 lat.

Powiedziała mi, że zrobiłam jej straszną przykrość.

Zdaniem Blanki Lipińskiej jej mama jest piękną i zadbaną kobietą. Zawsze wygląda jak rusałka i ma w sobie niezwykłą klasę.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO