Serial Rodzinka.pl był strzałem w dziesiątkę! Telewizja Polska zrobiła na nim niemały interes. Widzowie pokochali bohaterów popularnego programu i nie mogą się doczekać na kolejne odcinki. Serial emitowany był od 2011 roku, a jedno produkcja zakończyła się w 2020 roku.

Kacperek z serialu „Rodzinka.pl”zmienił się nie do poznania

Młodzi aktorzy, którzy rozpoczęli pracę w telewizji właśnie w tej produkcji, wyrastają obecnie na nastolatków i powoli stają się dorosłe. Od rozpoczęcia produkcji Rodzinki.pl minęło już 9 lat, a widzowie mogli obserwować jak dorastają.

Emitowany przez TVP2 pokazał jak zmienił się z biegiem lat Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski. Dzięki graniu w serialu rozwinęła się także kariera Julii Wieniawy, która zyskała ogromną sławę.

Przyglądając się młodym aktorom warto zwrócić także uwagę na Mateusza Pawłowskiego, który przez dziewięć lat wcielał się w Rodzince.pl w postać Kacperka.

Młody aktor z biegiem lat ze słodkiego małego chłopca, stał się przystojnym nastolatkiem.

Jak wygląda teraz gwiazdor TVP?

Mateusz Pawłowski ma obecnie 17 lat. Chłopiec zyskał sławę, dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Przez kilka lat grał tam jedną z głównych ról - jednego z członków tytułowej „rodzinki”, Kacperka.

Teraz młody aktor skupia się na nauce. Od czasu do czasu publikuje prywatne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Fanki są zachwycone przemianą Mateusza Pawłowskiego. Nie ma co ukrywać, zmiana jest widoczna gołym okiem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO