Beata Ścibakówna jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Swoje umiejętności aktorskie prezentuje zarówno na deskach teatru, jak i na wielkim ekranie, ale także podczas dubbingowania różnych postaci. Artystka w roku 1992 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Jan Englert, 25 lat starszy od swojej żony także ukończył tę samą szkołę, co Beata Ścibakówna. Mężczyzna – podobnie jak kobieta – należy do grona wybitnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorów polskich.

Jan Englert. Źródło: youtube.com
Jan Englert. Źródło: youtube.com
Jan Englert. Źródło: youtube.com

Dorobek aktora jest nieco większy aniżeli jego żony. Otrzymał dużo nagród i wyróżnień za swoje wybitne osiągnięcia w karierze aktorskiej.

Jan Englert i Beata Ścibakówna pocieszyli swoją córkę w niecodzienny sposób

Związek Beaty Ścibakówny i Jana Englerta od lat budził ogromne kontrowersje i zdziwienie. Dlaczego? Głównie ze względu na dużą różnicę wieku między kobietą i mężczyzną.

Innym powodem był fakt, że Ścibakówna była studentką, a Englert profesorem, który uczył ją na uczelni. Tam właśnie się poznali i zakochali.

Niedawno para świętowała 25-lecie ślubu, a owocem ich związku jest 21-letnia Helena Englert. Córka pary zawsze może liczyć na pomoc swoich rodziców.

To niesamowite, co zrobiła popularna para aktorów

Helena Englert zdążyła już zagrać niewielkie role w serialu TVP2 „Barwy Szczęśćia”, a także wystąpiła przed kamerą ze swoim ojcem w filmie „Układ zamknięty”. Dziewczyna ma jednak wielkie ambicje, stąd podjęcie studiów aktorskich w USA- w prestiżowej nowojorskiej Tisch School of the Arts.

Niestety pandemia nieco pokrzyżowała jej plany i z tego powodu Helena wróciła do Polski i kontynuuje naukę w warszawskiej Akademii Teatralnej.

Jan Englert i Beata Ścibakówna długo oszczędzali na studia córki w Nowym Jorku. Teraz, gdy plany Heleny się zmieniły, postanowili przeznaczyć te pieniądze na nowe mieszkanie dla dziewczyny.

Helena Englert jest posiadaczką mieszkania w zabytkowej kamienicy niedaleko Łazienek Królewskich.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO