Postać Andrzeja "Piaska" Piasecznego przewinęła się przez dzieciństwo i lata nastoletnie wielu z nas i dobrze pamiętamy entuzjazm, gdy w okolicy roku 2000 okazało się, że ten piękny pan zagra rolę muzyka Kacpra Złotopolskiego vel Kacpra Górniaka w popularnym serialu "Złotopolscy". Grał tam wolnego ducha, zachwycał i podsycał emocje swoich idolek.

Jak Andrzej Piaseczny poradzi sobie w roli jurora w „Tańcu z gwiazdami”?

W ostatnim czasie media obiegła wspaniałe informacja. Andrzej Piaseczny pojawi się w popularnym talent-show "Taniec z Gwiazdami". Polska wersja "Dancing Withe The Stars" cieszy się ogromną popularnością.

Wielu sympatyków i fanów piosenkarza zastanawiało się jaką rolę będzie miał w programie ich idol. Media rozpisywały się na ten temat, skłaniając do domysłów, czy "Andrzej Piaseczny będzie tańczył, jako uczestnik, będzie umilał czas spiewaniem, czy może zasiądzie w szeregach jury.

Andrzej Piaseczny/Youtube @Festival Group
Andrzej Piaseczny/Youtube @Festival Group

Jak podaje "Pomponik", Telewizja Polsat ostatecznie potwierdziła udział Andrzeja "Piaska" Piasecznego w "Tańcu z Gwiazdami" w roli jednego z jurorów u boku Iwony Pawlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego.

Internauci nie mają złudzeń

Na swoim koncie na Instagramie, piosenkarz opublikował oficjalną informację potwierdzającą medialne doniesienia o jego udziale w programie. Przyznał, że wcześniejsze propozycje producentów show odrzucał, gdyż dotyczyły one roli tytułowej tańczącej gwiazdy, a jak stwierdził - nie potrafi tańczyć.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube TuWroclaw
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube TuWroclaw

Wielu internautów uważa, że Andrzej Piaseczny nie będzie wystarczająco dobrym jurorem. „Trzeba tańczyć, żeby się znać" - stwierdził jeden z nich. „Piasek” zapewnia jednak, że całkowicie na poważnie potraktuje swoją nową rolę i postara się być jak najlepszym jurorem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO