Jak podaje portal "Plotek", Natalia Kukulska do tej pory była dość powściągliwa w pokazywaniu fanom życia prywatnego. Wokalistka jednak wie, że nie uniknie rozgłosu, ponieważ jej mąż również jest znanym muzykiem, a dzieci chcą iść w ślady zawodowe rodziców i również zostać popularnymi artystami.

Piosenkarka więc coraz częściej i chętniej wstawia na Instagram rodzinne kadry z trzema pociechami - dorosłym Janem, Anią oraz małą Laurką. Teraz nie zabrakło ujęcia z mężem, Michałem Dąbrówką, z którym wybrała się do Francji, a dokładniej do Eze. Zakochani małżonkowie nie szczędzili sobie czułości.

Pozują do zdjęć w objęciach na tle klimatycznych uliczek i kamieniczek. Skradli sobie również buziaki. Czy to nie uroczy widok?

Średniowieczne igraszki małżeńskie. Magic hour. Świecie Nasz… pięknyś! Natalia Kukulska

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka to jedno z najbardziej trwałych małżeństw w polskim show-biznesie, które rozpoczęło się dwadzieścia jeden lat temu. Muzycy na początku znajomości jedynie się przyjaźnili, a po dwóch latach ich relacja przerodziła się w miłość, która już w ciągu kilku miesięcy została przypieczętowana ślubem. Artyści doczekali się trojga dzieci.

Tylko pozazdrościć!

To również może Cię zainteresować: Znana Dziennikarka Opuszcza Stację Polsat. Była Z Nią Związana Od 12 Lat. O Co Chodzi

Zobacz także: Monika Richardson Ma Twarz Oklejoną Plastrami. O Co Chodzi