Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Przez pewien czas Anna Mucha sprawdzała również swoje możliwości w roli jurorki w emitowanym na kanale TVP2 programie „Dance, dance, dance". Teraz jednak aktorka musi się pożegnać z produkcją.

Znany jest prawdziwy powód zwolnienia Anny Muchy

Wiele osób oglądało program „Dance, Dance, Dance” właśnie ze względu na kontrowersyjną postać Anny Muchy, która często nie przebierała w słowach i nie siliła się na kurtuazję, gdy występy się jej nie podobały.

Nie kryła również pozytywnych emocji i łez, gdy ktoś szczególnie ją zachwycił. Mimo tego, że produkcja była zadowolona ze współpracy z nią to aktorka na początku roku usłyszała, że nie zasiądzie drugi raz w fotelu jurorskim „Dance, Dance”, Dance”.

Anna Mucha/ Instagram: taannamucha
Anna Mucha/ Instagram: taannamucha
Anna Mucha/ Instagram: taannamucha

Podczas niedawnej rozmowy z Magdą Mołek na kanale dziennikarki w serwisie YouTube Anna Mucha zdradziła, jak wyglądały szczegóły jej zwolnienia ze stacji. Okazuje się, że aktorka była niemal pewna występu w kolejnej edycji show i taka była jej umowa z władzami stacji. W pewnym momencie poinformowano ją jednak, że producenci zmienili zdanie.

[quote author=""]„Próbowałam jeszcze na ten temat rozmawiać, dyskutować

– powiedziała otwarcie Anna Mucha w rozmowie z Magdą Mołek.

Dance, Dance, Dance/Youtube
Dance, Dance, Dance/Youtube

Tego fani „Dance Dance Dance” się nie spodziewali

Jak zdradził informator portalu Pudelek, który jest pracownikiem stacji TVP, Anna Mucha nie umawiała się z władzami stacji na występ w kolejnych edycjach show. Jej kontrakt wygasł, dlatego współpraca z nią się zakończyła.

Co prawda Anna Mucha próbowała utrzymać posadę i chciała omówić to z władzami stacji, jednak „nie do końca odpowiedni i wyniosły ton rozmowy tylko pogorszył sprawę”.

Dance, Dance, Dance/Youtube
Dance, Dance, Dance/Youtube

Ponadto stacja miała już wówczas podpisaną umowę z Joanną Jędrzejczyk. Będzie Wam brakować Anny Muchy w roli jurora programu „Dance, dane, dance”?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO