Filip Chajzer to jeden z tych celebrytów, obok których nie da się przejść obojętnie. Jego występy na antenie „Dzień dobry TVN” oraz medialna kariera pełne są wpadek, przeprosin, a także zbiórek charytatywnych, a ludzie albo go kochają, albo nie lubią – nie ma nic pomiędzy.

Od jego nazwiska stworzono specjalny zwrot – „chajzerowanie”, czyli zrobienie czegoś nieodpowiedniego i próba „wybielenia się” dobrym uczynkiem lub usprawiedliwianie się złymi doświadczeniami z przeszłości.

Najnowsze zdjęcie Filipa Chajzera zmartwiło internautów

Jednak i fani, i ci, którzy nie przepadają za Chajzerem, zdziwieni są jego najnowszym postem na Instagramie. Dziennikarz zamieścił zdjęcie swojej sylwetki.

Filip Chajzer. Źródło: Youtube tvnpl
Filip Chajzer. Źródło: Youtube tvnpl

Wielu obserwatorów zauważyło, że znany dziennikarz zrzucił w ostatnim czasie sporo kilogramów. Internauci snują nawet domysły, że Filip Chajzer może mieć problemy ze zdrowiem.

Co się dzieje ze znanym dziennikarzem?

Przypomnimy, że pod koniec 2020 roku Filip Chajzer miał problemy ze zdrowiem. Dziennikarz przeszedł COVID-19, jednak choroba była dla niego dość łaskawa – narzekał tylko na gorączkę, zmęczenie i ból głowy. Postanowił pomóc innym i oddać osocze. Dodał wówczas, że za ten gest dawcy otrzymują aż 9 czekolad.

Fajni nie mają problemów do zmartwień. Filip Chajzer tryska zdrowiem, dobrze się odżywia i regularnie uprawia sport - zresztą widać efekty.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO