Sezon letni jest złotym czasem dla artystów, którzy niejednokrotnie ruszają w trasę po całej Polsce. Wśród nich jest także Zenek Martyniuk.

Jak podaje jednak portal plotek.pl, król disco polo zauważył, że ma problem z kondycją i musi zacząć lepiej dbać o siebie.

Słabsza forma Zenka

Piosenkarz udzielił ostatnio wywiadu w dzienniku Fakt, w którym opowiedział, że niestety w trasie nabył bardzo źle wpływający zwyczaj.

Chodzi tu mianowicie o podjadanie i bardzo nieregularne pory posiłku spowodowane długimi godzinami w trasie.

„Ostatnio przybrałem trochę na wadze, ale tak to jest, kiedy człowiek wraca z koncertu po nocach i podjada, do tego dochodzą też nieregularne posiłki w ciągu dnia, kiedy jestem w trasie. To wszystko odbiło się na mojej formie. Jednak żadnej diety nie stosuję.” – ujawnił lider zespołu Akcent.

Wszystko to sprawia, że Zenek Martyniuk jest w nieco słabszej formie i chce zadbać o lepszy wygląd oraz dodać sobie energii.

Zenek Martyniuk / YouTube: MUSIC DISC
Zenek Martyniuk / YouTube: MUSIC DISC

Łatwy sposób na odzyskanie sylwetki

Piosenkarz ma już jednak plan na swoje problemy. Ujawnił, że bardzo lubi pracować w swoim ogrodzie, a dzięki ruchowi na pewno poczuje się już wkrótce o wiele lepiej. Dodatkowo zamierza chodzić też na długie spacery z Chiką, jego suczką.

Myślicie, że dzięki temu Zenek Martyniuk powróci do swojej wymarzonej sylwetki?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaczynają się ograniczenia dla osób niezaszczepionych? Lekarze namawiają do bardziej zdecydowanych działań. Co dalej z obostrzeniami

Jak informował portal „Życie.news”: Znany z Radia Maryja duchowny został skazany przez sąd. Wymiar sprawiedliwości nie miał tu żadnych wątpliwości. Co się wydarzyło

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Maryla Rodowicz nie poddaje się w staraniach o alimenty. Legendarna piosenkarka zapowiedziała dalsze kroki w sprawie rozwodu z Andrzejem Dużyńskim

Sprawdź także ten artykuł: Nowe gatunki kleszcza dotarły do Polski przynosząc nowe choroby i dolegliwości. Co powinno się wiedzieć w tym temacie by czuć się bezpieczniej