Jak przypomina portal "Pomponik", związek Igi Lis i Filipa Szcześniaka od początku wzbudzał mieszane uczucia. Nie wróżono im zbyt długiej przyszłości, jednak po trzech latach para jest nadal razem. Para ma ponoć coraz śmielej wspominać o ślubie. Czy Tomasz Lis i Kinga Rusin dogadali się na tyle, by wspólnie przygotować wesele córki?

Iga Lis planuje ślub?

Iga Lis od trzech lat związana jest z trzech lat z raperem Filipem Szcześniakiem. Co jakiś czas pojawiały się plotki o rozstaniu pary, które nie miały żadnego pokrycia w prawdzie. Choć para stara się zachować jak najwięcej ze swojego prywatnego życia dla siebie, czasem zdarza im się zdradzić co nieco.

Niedawno Taco wyznał Idze Lis miłość. "Sto lat. Kocham Cię" - napisał pod jednym ze zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych. Z doniesień "Dobrego Tygodnia" wynika, że para ma poważne plany na wspólną przyszłość.

Taco nie ukrywa, że Iga ma na niego dobry wpływ. Przyznał, że dzięki niej zrozumiał, że człowiek jest istotą społeczną i częściej zdarza mu się wychodzić do restauracji, czy do kina. Dodał, że nawet zwykłe wyjście do sklepu i uśmiech spotkanej po drodze osoby ma dobry wpływ na psychikę.

Taco ma niezwykl dobre relacje z rodziną swojej ukochanej. Są one dla niego niezwykle ważne tym bardziej, że jego własna rodzina jest rozsiana po świecie. Jego mama przebywa obecnie w Brukseli, ojciec w Hiszpanii, a siostra w Stanach Zjednoczonych.

Zarówno Tomasz Lis, jak i Kinga Rusin nie mają nic przeciwko ślubnym planom córki. Mają być również gotowi wsólnie brać udział w planowaniu uroczystości. Rozstanie dziennikarzy miało miejsce już 15 lat temu. Przez ten czas mieli czas ochłonąć i pozbyć się negatywnych emocji. Ślub ich córki będzie dla nich wielkim wydarzeniem i nie będą go chcieli popsuć dawnymi urazami.

Kinga Rusin i Tomasz Lis/YouTube @Gossip TV
Kinga Rusin i Tomasz Lis/YouTube @Gossip TV
Kinga Rusin i Tomasz Lis/YouTube @Gossip TV

Też tak myślicie?

To też może cię zainteresować: Magda Gessler potrafi nieźle zaskoczyć! Tym razem medialny szum wywołała cena jagodzianek oferowanych w lokalach gwiazdy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutna wiadomość dla fanów Igi Świątek! Tenisistka nie ma powodów do radości. Co się stało

O tym się mówi: Maryla Rodowicz nie poddaje się w staraniach o alimenty. Legendarna piosenkarka zapowiedziała dalsze kroki w sprawie rozwodu z Andrzejem Dużyńskim