Cezary Pazura to bez wątpienia jeden z odnoszących największe sukcesy polskich aktorów. Zna go każdy Polak - jego kultowe role w takich hitach jak "Psy", "Nic śmiesznego", "Kiler" czy "Chłopaki nie płaczą" na zawsze zapisały się w historii polskiego kina. Jakiś czas temu zapracowany aktor postanowił nieco się przebranżowić i założył kanał na YouTubie, na który wstawiał filmy cieszące się dużą popularnością wśród młodych widzów.

Pomimo natłoku obowiązków, Pazura każdą wolną chwilę stara się spędzać z żoną oraz czwórką dzieci. Jeden z takich momentów uchwyciła ukochana aktora, Edyta. Jak gwiazdor spędzał czas z małą Ritą?

Przytulny pokój idealny do czytania bajek

Kiedy Cezary Pazura postanowił podbić internet, jego żona nie pozostawała w tyle - jej profil na Instagramie niemal od samego początku istnienia cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów aktora. Zdjęcia i filmiki publikowane przez Edytę pozwalają na jeszcze lepsze poznanie kulisów życia Pazurów.

Ostatnio internautów zachwycił kadr, na którym gwiazdor wyleguje się z córeczką Ritą w jej łóżku i czyta jej książkę. Jak głosi podpis zdjęcia, zapracowany aktor niestety rzadko bywa w domu, jednak każdą wolną chwilę próbuje spędzać z rodziną.

W tle dobrze widoczny jest pokój małej Rity, który z okazji jej trzecich urodzin przeszedł niedawno gruntowny remont. Niegdyś białe wnętrze zyskało nieco odcieni szarości, które zostały przełamane kolorowymi akcentami. Całość, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się ponura, dobrze się ze sobą komponuje i tworzy naprawdę przytulny kącik.

fot. Instagram
fot. Instagram

W pokoju dziewczynki znajduje się także mnóstwo zabawek, gromadzonych przez jej mamę w imię idei "zero waste" - wszystkie z nich należały kiedyś do starszego rodzeństwa Rity, dzięki czemu żadna się nie zmarnowała.

Jak internautom podoba się nowe wnętrze pokoju trzylatki?

Zobacz także: Polacy ocenili, który program telewizyjny powinien zniknąć z anteny. Werdykt jest zaskakujący

Może cię zainteresować: Aż trudno uwierzyć, że Grażyna Wolszczak ma 63 lata. Dla których gwiazd czas się zatrzymał? Wyglądają pięknie

Pisaliśmy również o: Zmiany w przepisach ruchu drogowego. Znacznie wyższe mandaty to nie wszystko. Wielu będzie niezadowolonych. Co się zmieni