Joanna Przetakiewicz jest znaną i uwielbianą przez tysiące osób projektantką mody. Największą rozpoznawalność uzyskała dzięki związkowi z Janem Kulczykiem, miliarderem, który zmarł w roku 2015.

Potem zaś związała się z producentem, reżyserem i scenarzystą programów telewizyjnych – Rinke Rooyensem. Mężczyzna ponadto jest właścicielem znanego przedsiębiorstwa mediowego Rochstar.

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją willę w hiszpańskim magazynie”Hola”

W ostatnim czasie Joanna Przetakiewicz pokazała na łamach hiszpańskiego magazynu „Hola” swoją ponad stuletnią willę w Konstancinie. Wnętrza domu ociekają luksusem.

Joanna Przetakiewicz, screen YT
Joanna Przetakiewicz, screen YT
Joanna Przetakiewicz, screen YT

W środku można znaleźć nawet złote i bursztynowe ściany, basen, czy siłownie. Dom urządzony jest bardzo przytulnie, a ciepła dodają drewniane wykończenia. Cena nieruchomości jest jednak ogromna! Koszt to aż 13 milionów złotych.

Wnętrza wyjątkowej willi Joanny Przetakiewicz ociekają luksusem

Co ciekawe, Joanna Przetakiewicz posiada nie tylko luksusową nieruchomość w Konstancinie. Od lat próbuje również znaleźć kupca między innymi na równie luksusowy apartament na Żoliborzu. Myślicie, że zgłosi się ktoś zza granicy?

W magazynie „Hola” czytelnicy mogą również poznać historie Joanny Przetakiewicz. Kobieta opowiedziała o swojej drodze na szczyt i założeniu marki odzieżowej La Mania.

Joanna Przetakiewicz,instagram
Joanna Przetakiewicz,instagram
Joanna Przetakiewicz,instagram

Joanna Przetakiewicz,instagram
Joanna Przetakiewicz,instagram
Joanna Przetakiewicz,instagram

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO