W piątek 23 lipca rozpoczęły się opóźnione o rok Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Są one jednak inne niż wszystkie poprzednie, a to za sprawą licznych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa na świecie.

Zaskakujące zachowanie księcia Monako

Jak kilka dni temu informował portal „Wirtualna Polska”, z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim spotkał się w tej sprawie sam szef Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Igrzyska Olimpijskie 2020 / YouTube: BBC
Igrzyska Olimpijskie 2020 / YouTube: BBC

Szef Światowej Organizacji Zdrowia prosił o ostrożność i uważa, że do końca Igrzysk Olimpijskich czyli 8 sierpnia, z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 odejdzie nawet sto tysięcy ludzi na świecie. Ponadto na spotkaniu ponownie poruszył także temat szczepionek i zwrócił się z prośbą do rządzących wszystkich państw o to by do połowy przyszłego roku doprowadzili do zaszczepienia przynajmniej 70% swoich obywateli.

W oczach Andrzeja Dudy było widać przerażenie

Nie wszyscy jednak wzięli na poważnie ostrzeżenia Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa. W piątek na trybunach pojawił się książę Monako, który ewidentnie nie wyglądał najlepiej.

Książę Albert często kichał i smarkał do chusteczki. Na zdjęciach opublikowanych na portalu „Pudelek” można zobaczyć, że prezydent Polski, Andrzej Duda, był nieco zaniepokojony stanem zdrowia księcia Monako.

Delegaci rządowi, którzy mieli kontakt z księciem Albertem nie mają jednak powodów do zmartwień. Monarcha w kwietniu tego roku zaszczepił się przeciwko COVID-19, więc prawdopodobnie jest jedynie lekko przeziębiony.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO