Jakub Rzeźniczak, piłkarz należący do klubu Wisła Płock oraz Magdalena Stępień właśnie doczekali się pierwszego syna. Mimo iż ta wiadomość jest radosna, nie każdy ma jednak powody do uśmiechu.

Magdalena Stępień zachwyca figurą tydzień po porodzie

Związek uczestniczki popularnego programu “Top Model” oraz piłkarza owiany był wieloma kontrowersjami. Po kilku miesiącach relacji okazało się, że mężczyzna dopuścił się zdrady.

Potem jednak para wróciła do siebie, dając sobie drugą szansę, a w sieci pojawiła się informacja o ciąży kobiety. Fani wtedy myśleli, że zakończą się więc spory między nimi.

Nic bardziej mylnego, miesiąc temu Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień się rozstali. Tydzień temu zaś na świat przyszedł ich syn.

Była dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka ma duże powody do smutku

Tydzień po porodzie Magdalena Stępień opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej sylwetki. Obserwatorki były zachwycone jej zgrabną figurą i były zachwycone jej zaradnością.

Wiele osób uważa, że bycie samotną matką nie jest łatwym zadaniem. Magdalena Stępień wyznała jednak, że synek daje jej ogromną siłę i motywację do życia.

„Bez Ciebie nie dałabym rady”

- napisała Magdalena Stępień pod jednym ze zdjęć.

Magdalena Stępień. Źródło: instagram.com
Magdalena Stępień. Źródło: instagram.com
Magdalena Stępień. Źródło: instagram.com

Magdalena Stępień. Źródło: instagram.com
Magdalena Stępień. Źródło: instagram.com
Magdalena Stępień. Źródło: instagram.com

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO