W piątek oficjalnie rozpoczęły się Letnie Igrzyska Olimpijskie. Na oficjalnej ceremonii otwarcia mogliśmy zobaczyć zawodników ze wszystkich stron świata.

Pierwsza dama, Agata Duda, nie mogła uwierzyć własnym oczom

W piątek 23 lipca rozpoczęły się opóźnione o rok Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Są one jednak inne niż wszystkie poprzednie, a to za sprawą licznych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa na świecie.

Igrzyska Olimpijskie 2020 / YouTube: BBC
Igrzyska Olimpijskie 2020 / YouTube: BBC

Jak kilka dni temu informował portal „Wirtualna Polska”, z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim spotkał się w tej sprawie sam szef Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus.

To nieprawdopodobne, jaki duet możemy zobaczyć na Igrzyskach Olimpijskich

Nieco zaskoczona mogła być Pierwsza Dama, Agata Duda. Okazuje się, że na boisku do siatkówki plażowej pojawił się duet Agatha i Duda. Mowa o Brazylijce z polskimi korzeniami - Agathcie Bednarczuk oraz jej koleżance z drużyny Eduardzie Santos Lisboa, pseudonim „Duda”.

Agata Duda / YouTube: TVP Info
Agata Duda / YouTube: TVP Info

To niesamowity zbieg okoliczności. Jak myślicie, Agata Duda była zaskoczona tym duetem? Przypomnijmy, że Brazylijki pokonały reprezentantki Argentyny 2:0. 38-letnia Agatha Bednarczuk zdradziła nawet, że jej drużynie kibicuje wiele polskich kibiców. Tak trzymać!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO