Jedna z internautek podzieliła się z innymi listą, którą otrzymała od przyszłej pary młodej. Okazuje się, że para dołączyła do zaproszenia listę wymagań. Co się na niej znalazło?

Zaskakujące zachowanie przyszłej pary młodej

Ślub jest ogromnym wydarzeniem w życiu młodej pary. Wiele osób stara się, by był na długo zapamiętany przez zaproszonych gości oraz aby dla nich samym był wyjątkowym wspomnieniem.

Już od dawna w zaproszeniach przyszłych nowożeńców można było znaleźć ich prośby o określone podarunki. Znajomi Zuzanny poszli jednak o krok dalej.

Ślub/ screen yt
Ślub/ screen yt
Ślub/ screen yt

Dziewczyna bardzo się ucieszyła z zaproszenia na ślub przyjaciół. Jednak po otwarciu koperty była nieco zaskoczona. Oprócz zaproszenia w środku była również lista zasad obowiązujących na ślubie.

Para przekazała gościom sześć wytycznych. Pierwszą z nich była prośba o to, by się nie spóźnili na ceremonię. Kolejna dotyczyła kreacji - panna młoda chciała być jedyną osobą ubraną na biało.

Nie powinni tak potraktować swoich gości

Trzecia zasada brzmiała: „Nie malujcie się jak do klubu – to ślub z klasą”. Para zaznaczyła również, że nie będzie robić sobie selfie z gośćmi weselnymi oraz nie chce by fotografie ze ślubu znalazły się na Facebooku i Instagramie.

W czym do ślubu?/ YT
W czym do ślubu?/ YT
W czym do ślubu?/ YT

„Upijasz się? Nie bawisz się z nami dalej" - możemy przeczytać w ostatnim punkcie.

Zuzanna była oburzona listą znajomych i postanowiła spytać internautów o ich odczucia. Jak myślicie, przesadzili?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO