Ostatnie tygodnie nie były najlepsze dla Agnieszka Kaczorowskiej. Tancerka i aktorka znana m.in. z serialu „Klan” napisała w mediach społecznościowych kilka słów za dużo.

Celebrytka skrytykowała „modę na brzydotę”, która według niej ostatnio zapanowała wśród kobiet. Nie podoba się jej, że obecnie bardziej eksponowane są wady niż zalety wyglądu.

Agnieszka Kaczorowska zaskakuje kolejnym wyznaniem

Post wywołał lawinę krytycznych komentarzy. Internauci uznali, że wpis krzywdzi kobiety, które zmagają się z samoakceptacją lub które preferują naturalność.

Agnieszka Kaczorowska-Pela / YouTube:  Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska-Pela / YouTube: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska przeprosiła internautów i przez długi czas nie poruszała drażliwych tematów w mediach. Zmieniło się to jednak po spotkaniu z dziennikarzami magazynu „Wprost”.

Co tym razem powiedziała gwiazda serialu „Klan”?

Gwiazda serialu „Klan” zauważyła, że w ostatnim czasie panuje trend na narzekanie. Panuje on również wśród celebrytów, którzy często publikują w mediach społecznościowych demotywujące posty i relacje.

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska twierdzi, że każdego dnia powinniśmy się stawać lepsi, a narzekanie niestety tego nie poprawi. Mało tego, narzekając tracimy energię, którą moglibyśmy wykorzystać do robienia dobrych rzeczy.

Jak dodała celebrytka, możliwe, że na jej Instagramie niebawem pojawi się post na ten temat. Jak myślicie, zmotywuje celebrytów do działania?

Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela
Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Youtube Agnieszka Kaczorowska-Pela

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO