"M jak Miłość" to niewątpliwie jeden z najbardziej uwielbianych przez Polaków seriali ostatnich lat. Nic więc dziwnego, że grający w nim aktorzy cieszą się nieprzeciętną popularnością, a produkcja pozwala im na pięcie się po szczeblach kariery.

Nie inaczej było w przypadku Alicji Ostolskiej, która - chociaż gra w serialu dopiero od dwóch lat - zdobyła już pokaźne grono fanów. Wielbiciele 19-latki chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na Instagramie, gdzie dziewczyna publikuje mnóstwo własnych zdjęć oraz ujawnia kulisy swojej prywatności.

Niedawno jedna z publikacji Ostolskiej sprawiła, że internauci złapali się za głowę. Czy młodziutka aktorka doczekała się już dziecka?

Wielkie nieporozumienie z udziałem gwiazdy "M jak Miłość"

Jakiś czas temu Ostolska postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie - obserwowanym przez tysiące fanów - zdjęciem z... małym dzieckiem. Wielbiciele aktorki przez moment byli naprawdę zaskoczeni - wielu z nich było przekonanych, że 19-latka doczekała się już dziecka. Na szczęście nieporozumienie szybko się wyjaśniło - okazało się, że dziewczyna zapozowała nie ze swoim dzieckiem, ale z malutką siostrzyczką - dwuletnią Zosią.

fot. Instagram
fot. Instagram

Sama Ostolska nawet jeszcze nie myśli o własnym potomku. Póki co jej instynkt macierzyński ogranicza się do... wychowywania króliczka, którego aktorka jakiś czas temu adoptowała. Chętnie dzieli się ona w sieci licznymi zdjęciami z futrzakiem i nie ma wątpliwości, że pomimo wielu obowiązków zajmuje się nim naprawdę wzorowo.

Fani mogą odetchnąć z ulgą!

Zobacz także: Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka urodziła jego dziecko. Magda Stępień dodała pierwsze zdjęcie z synkiem

Może cię zainteresować: Aż trudno uwierzyć, że Grażyna Wolszczak ma 63 lata. Dla których gwiazd czas się zatrzymał? Wyglądają pięknie

Pisaliśmy również o: Odeszła gwiazda kultowego serialu "Sami swoi". Na jaw wyszło, jak ta rola zniszczyła mu życie