Jak podaje portal "Super Express", Anna Lewandowska przekazała w mediach społecznościowych niezwykle smutną informację. Odszedł jeden z jej współpracowników w wieku zaledwie 32 lat. Lewandowska pożegnała go poruszającym wpisem.

Anna Lewandowska żegna współpracownika

Anna Lewandowska nie jest tylko żoną znanego piłkarza, ale przez wiele lat udało jej się zapracować na swoją markę. Od lat stara się upowszechniać aktywność fizyczną i dbanie o zdrową sylwetkę. Na jej profilu znajdziemy nie tylko porady dotyczące ćwiczeń, ale także zdrowego odżywiania. W jej projekty angażowała się nie tylko ona, ale także wielu świetnych trenerów personalnych.

Jednym z nich mógł być trener personalny Jacek. Na jego profilu można przeczytać, że jego podopiecznymi były głównie kobiety, którym pomagał osiągnąć zamierzone efekty. Niestety w poniedziałek na profilu trenera pojawiła się smutna informacja o jego śmierci, którą przekazała również Anna Lewandowska.

Na oficjalnym profilu trenera pojawił się poruszający wpis, zaczynający się od słów : "Żegnamy cię dziś Jacku z wielkim bólem i w smutku". Nie zabrakło również podziękowań za wspólnie spędzony czas, który był "szalenie cenny" i słów, że był "genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem".

We wtorek rano zmarłego 32-latka pożegnała również Anna Lewandowska. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się najpierw wymowne zdjęcie palącej się świecy, a potem grupowe zdjęcie z podpisem "Jacku będziemy tęsknić", do którego dołączyła emotikonę pękniętego serca.

Relacja Anny Lewandowskiej/ Instagram @annalewandowskahpba
Relacja Anny Lewandowskiej/ Instagram @annalewandowskahpba
Relacja Anny Lewandowskiej/ Instagram @annalewandowskahpba

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainetresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: