Jak przypomina serwis Super Express, 50-letni Tomasz Karolak do tej pory nie zdecydował się na legalizację żadnego ze związków, w tym relacji z Violą Kołakowską, z którą aktor doczekał się dwójki dzieci. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o nowym romansie w życiu artysty. Okazuje się jednak, że najnowsze informacje o jego życiu uczuciowym zwalają z nóg!

Wiele wskazuje bowiem na to, ze gwiazdor serialu Rodzinka.pl czy 39 i pół ma zamiar się ustatkować i wziąć ślub! Kto jest szczęśliwą wybranką Tomasza Karolaka? Jeden z tygodników odkrywa szczegóły!

Tomasz Karolak zamierza wziąć ślub? Powalające informacje na temat aktora! Z kim zamierza się ożenić? Nie uwierzycie, kim jest przyszła żona!

W 2016 roku Tomasz Karol oświadczył się Violi Kołakowskiej, jednak do ceremonii ostatecznie nie doszło. Teraz na jaw wyszło, że aktor ma zamiar sformalizować relację, w której jest obecnie. Do tej pory aktor był widywany z takimi aktorkami jak Ilona Ostrowska, Magdalena Boczarska, Magdalena Lamparska czy Magdalena Malicka, która w wyjątkowo mocnych słowach zakończyła relację z Karolakiem, informując wszystkich, że aktor wciąż utrzymuje relację z Kołakowską.

Wszystko wskazuje na to, że wieloletni romans pary znajdzie finał na ślubnym kobiercu. Jak informuje tygodnik „Życie na gorąco”, Tomasz Karolak ma właśnie planować ślub z matką swoich dzieci. Ma szykować scenariusz obrazu, do którego zdjęcia mają być realizowane w Rzymie. Właśnie w stolicy Włoch para miałaby powiedzieć sobie „tak”.

„Aktor ustalił więc z ukochaną, że ślub może chwilę zaczekać i, jeśli wszystko pójdzie dobrze, swój związek zalegalizują właśnie w Rzymie” – możemy przeczytać w "Życiu na gorąco".

Tomasz Karolak, Viola Kołakowska/Youtube @Jastrząb Post

Jak informował portal "Życie": PROGNOZA POGODY NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH ZŁUDZEŃ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA POWAŻNE ZMIANY W POGODZIE. BĘDZIE DYNAMICZNIE! EKSPERCI OSTRZEGAJĄ

Przypomnij sobie: KOBIETY ZNÓW WYJDĄ NA ULICE MIAST W CAŁEJ POLSCE? PANIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ OTWARCIE TEMU, CO POWIEDZIAŁ NIEDAWNO DORADCA MINISTRA EDUKACJI. JEST GORĄCO

Portal "Życie" pisał również: POLA LIS DOSŁOWNIE ZDĘBIAŁA NA NIETYPOWY WIDOK! CÓRKA KINGI RUSIN I TOMASZA LISA NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. W TLE JEDNA Z PARTII POLITYCZNYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EDYTA GÓRNIAK ZABIERA SIĘ ZA EDUKACJĘ? GWIAZDA POSTANOWIŁA ZAŁOŻYĆ I WYBUDOWAĆ SZKOŁĘ! CZEGO ZAMIERZA W NIEJ UCZYĆ? NOWA DROGA ŻYCIOWA PIOSENKARKI