Marina Łuczenko – Szczęsna jest piosenkarką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Kariera muzyczna spowodowała, że kobieta stała się rozpoznawalna i zdobyła tysiące fanów. Niewielka liczba osiągnięć w branży muzycznej jednak sprawiła, że o wiele większą popularność przyniósł jej jednak ślub z jednym z najpopularniejszych piłkarzy polskich – Wojciechem Szczęsnym.

Marina Łuczenko Szczęsna odpowiedziała na pytania fanów związane z jej stylizacją

Marina Łuczenko ochoczo dzieli się z fanami swoim luksusowym życiem i wieloma możliwościami, raz po raz dodając różne fotografie bądź nagrania z życia prywatnego.

Fani wokalistki najbardziej lubią oglądać jej stylizacje. Widać, że gwiazda ma wyczucie stylu i lubi eksperymentować z modą.

Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Źródło: youtube.com
Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Źródło: youtube.com
Marina Łuczenko - Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Źródło: youtube.com

W ostatnim czasie Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała zdjęcia w letniej stylizacji. Internauci stwierdzili, że wygląda obłędnie i poprosili ją, by zdradziła, gdzie zakupiła poszczególne elementy outfitu.

To ubrania na każdą kieszeń

Okazuje się, że stylizacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej nie należy do najdroższych. Sukienkę gwiazda kupiła w Zarze, sweterek ma od polskiej marki La Cocarda, koszyczek to prezent od hotelu, a kapelusz został zakupiony na straganie.

Nie trzeba wydawać jakichś wielkich pieniędzy, żeby fajnie wyglądać na wakacjach

- stwierdziła Marina.

Jak Wam się podoba jej stylizacja?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO