Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Katarzyna Dowbor straciła bliskiego towarzysza

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Katarzyna Dowbor/Instagram @katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor/Instagram @katarzyna_dowbor_official

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

To ogromna strata dla znanej gwiazdy Polsatu

Katarzyna Dowbor kocha pomagać innym i robi to niemal codziennie. Teraz jednak ona sama potrzebuje wsparcia bliskich.

Okazuje się, że zmarł ukochany pies prezenterki. Choć Pepe przeżył sporo lat - miał 17 lat w dniu śmierci, jego odejście było bardzo bolesne.

Zasmucona Katarzyna Dowbor napisała na Instagramie wzruszający wpis, w którym pożegnała ukochanego pupila. Zapewniła, że na zawsze zostanie on w jej sercu.

Spędziliśmy z nim 17 cudownych i szczęśliwych lat!!! Tęsknimy za Tobą piesku!!!

- napisała Katarzyna Dowbor.

Pod wpisem Katarzyny Dowbor pojawiła się masa komentarzy od fanów. Internauci próbowali pocieszyć i wesprzeć prezenterkę Polsatu w tym trudnym czasie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO