Od kiedy Meghan Markle oraz książę Harry ogłosili w lutym tego roku, że spodziewają się drugiego dziecka, fani pary nie mogli doczekać się dnia, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Jak się okazuje, wielki dzień nadszedł dokładnie 4 czerwca.

Gdzie odbędzie się chrzest Lilibet Diany?

Nie da się ukryć, że przyjście na świat każdego członka brytyjskiej rodziny królewskiej jest nagłaśniane w mediach, a Brytyjczycy bardzo interesują się tym faktem. Nie inaczej było i tym razem.

Ponadto fani rodziny królewskiej od samego początku byli bardzo ciekawi, jakie imię nadadzą dziewczynce Meghan oraz Harry. Nikt chyba jednak nie spodziewał się takiego gestu z ich strony.

Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland

Okazuje się bowiem, że dziewczynka otrzymała imiona Lilbet Diana Mountbatten – Windsor. Pierwsze imię nadano maleństwu ku czci prababci, czyli królowej Elżbiety II, która była tak nazywana w czasach młodości przez członków swojej rodziny. Drugie imię to oczywiście pamiątka po matce księcia Harry’ego – tragicznie zmarłej księżnej Dianie.

Decyzja Meghan i Harry’ego może być zaskakująca

Jak informuje Daily Mail, mimo iż obecnie Meghan Markle oraz książę Harry nie pełnią już obowiązków rodziny królewskiej, z których to sami zrezygnowali, to chcieliby żeby Lilibet Diana również była ochrzczona w kaplicy na Zamku Windsor.

Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva
Meghan i Harry. screen: Viva

Jeśli informacje te są prawdziwe, to trzeba przyznać, że ich decyzja byłaby zaskakująca. W końcu kilka miesięcy temu chcieli na dobre odciąć się od rodziny królewskiej.

Harry, Meghan/ YouTube
Harry, Meghan/ YouTube
Harry, Meghan/ YouTube

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO