Na początku listopada 2019 roku polsko-amerykańska modelka Joasia Krupa została mamą. Gwiazda bardzo długo odwlekała decyzję o zajściu w ciążę. Jednak gdy już się na to zdecydowała, bardzo chętnie mówiła mediom o swoim przyszłym macierzyństwie i z dumą prezentowała rosnący brzuch.

Po urodzeniu Ashy-Leigh, Joasia jest wciąż aktywna zawodowo. Dużo czasu poświęca jednak swojej ukochanej córce. Widać, że jest ona jej oczkiem w głowie.

Mała Asha-Leigh wygląda naprawdę uroczo

Tatą jej malutkiej Ashy-Leigh jest Douglas Nunes, mąż modelki. Teraz oboje mają okazję sprawdzić się jako rodzice.

Gwiazda uwielbia dzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie tym, jak radzi sobie w nowej roli. Ostatnio mąż gwiazdy również opublikował zdjęcie uroczej dziewczynki.

Joanna Krupa, Douglas Nunes i mała Asha-Leigh przyjechali na kilka dni do Polski. Mąż modelki pochwalił się tym w mediach społecznościowych.

Douglas Nunes przyleciał z rodziną do Warszawy

Na Instagramie opublikował zdjęcie z późnego lunchu w Warszawie. Douglasowi towarzyszyła jego żona, córka oraz Marta Andretti - siostra Joanny.

Trzeba przyznać, że mała Asha-Leigh wyglądała naprawdę uroczo. Pięknie ubrana i uczesana dziewczynka patrzyła z zaciekawieniem w obiektyw.

Joanna Krupa, instagram
Joanna Krupa, instagram
Joanna Krupa, instagram

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO