Agnieszka Włodarczyk od pewnego czasu spotyka się z triathlonistą Robertem Karasiem i para postanowiła długo nie czekać z powiększeniem rodziny. Zaledwie po kilku miesiącach polskie media dowiedziały się o tym, że aktorka spodziewa się dziecka.

Agnieszka Włodarczyk robi furorę na Instagramie

Synek pary przyszedł na świat 7 lipca dokładnie o godzinie 8:52. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś nie posiadają się z radości. Aktorka w trakcie trwania ciąży informowała fanów o swoim stanie i publikowała zdjęcia rosnącego brzuszka.

Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com
Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com
Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś do porodu ukrywali płeć i imię dziecka, choć już w 12 tygodniu wiedzieli, że spodziewają się syna. Imię dla pociechy wybrali jeszcze w czasie pobytu na Gili.

Imię chłopca miało spełniać dwa warunki - być nietypowe oraz miało pasować do nazwiska ojca. Finalnie zakochani zdecydowali się na imię Milan.

Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się na intymne wyznanie

Na Instagramie aktorki możemy znaleźć zdjęcia uroczego chłopca. W ostatnim czasie Agnieszka Włodarczyk podzieliła się również z internautami swoją intymną historią.

Milan ma już 10 dni. Z tej okazji Agnieszka Włodarczyk opowiedziała, jak wyglądały pierwsze chwile z synkiem.

Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com
Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com
Agnieszka Włodarczyk. Źródło: instagram.com

Okazuje się, że jako mama największy problem miała z karmieniem piersią. Choć wciąż próbuje karmić syna własnym mlekiem, musi również dokarmiać go mlekiem modyfikowanym.

Agnieszka Włodarczyk zachęciła również przyszłe mamy do tego, by podczas wyprawki kupiły wagę niemowlęcą. Milan słabo przybiera na wadze, dlatego musi to stale kontrolować.

Agnieszka i Robert są jednak ogromnymi szczęściarzami. Milan śpi spokojnie całe dnie i noce i budzi się jedynie na jedzenie. Tak trzymać!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO