Choć życie prywatne całej rodziny królewskiej jest bardzo tajemnicze, co jakiś czas do mediów docierają sygnały na temat tego, jak wygląda codzienność na dworze.

Tym razem nianie, które są pomocą dla Kate i Williama w sprawowaniu pieczy nad dziećmi, opowiedziały historie z życia codziennego w pałacu.

Niania królewskich dzieci zdradziła, jak wygląda jej praca

Opiekunką 8-letniego George'a, 6-letniej Charlotte oraz 3-letniego Louisa jest Maria Teresa Turrion Borrallo. Kobieta ukończyła prestiżową uczelnię Norland College z zakresu wczesnego rozwoju i uczenia się, a w 2013 roku otrzymała posadę niani na królewskim dworze.

Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com

Jeszcze na etapie rekrutacji kobieta musiała podpisać umowę o zachowaniu poufności. Maria wie, że musi przestrzegać wiele zasad i ścisły protokół – między innymi nie może robić w pracy zdjęć, czy mieć kont w mediach społecznościowych.

Film dokumentalny zdradził wiele dworskich sekretów

Maria Teresa Turrion Borrallo świetnie sprawdza się w roli królewskiej opiekunki. Kobieta bardzo dużo czasu spędza z pociechami Kate i Williama na świeżym powietrzu, uczy ich wielu królewskich zasad.

Książe George i księżniczk Charlotte/ YouTube @The Sun
Książe George i księżniczk Charlotte/ YouTube @The Sun

Co ciekawe, królewska niania nie może podnieść głosu na dzieci księcia Williama. Ich złe występki są omawiane na kanapie. Niania musi wyjaśnić konsekwencji popełnianych czynów, a krzyki są absolutnie zakazane.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO