Joanna Kurowska jest znaną i cenioną aktorką. Kobieta pojawiła się w wielu produkcjach, między innymi w: „Listach do M.”, „Pierwszej miłości”, „Barwach szczęścia”, czy „O mnie się nie martw”. W ostatnim czasie aktorka miała problemy ze zdrowiem, o czym poinformowała w wywiadzie dla Rewii.

Joanna Kurowska opowiedziała o swoich zdrowotnych problemach

W ostatnim czasie Joanna Kurowska miała problemy ze zdrowiem, była stale zmęczona i opuchnięta. Długo jednak ignorowała ten problem tłumacząc go nadmiarem pracy.

Jednak w czasie zeszłorocznego lockdownu aktorka wzięła się za siebie – zaczęła zdrowo się odżywiać i regularnie uprawiać sport. Ponadto nie musiała pracować, więc miała masę wolnego czasu na odpoczynek.

Niestety nie udało jej się zrzucić zbędnych kilogramów, a samopoczucie również się nie poprawiło. Wtedy postanowiła, że musi się wybrać do lekarza.

Aktorka musi się zdobyć na wiele wyrzeczeń

Tam okazało się, że Joanna Kurowska ma uczulenie na gluten! Ponadto musiała również zrezygnować z wielu innych pokarmów – w tym warzyw.

Aktorka była zaskoczona. Powszechna rezygnacja z glutenu była dla niej jedynie zabawną modą, a okazało się, że produkty, które go zawierają wywoływały u niej ciągłe zmęczenie.

Nigdy nie pomyślałabym, że szkodzi mi kapusta, którą uwielbiam, a z mięs mogę jeść tylko kurczaka

- wyznała gwiazda.

Joanna Kurowska stosuje teraz specjalną bezglutenową dietę, dzięki której czuje się znacznie lepiej. Tak trzymać!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO