W ostatnim czasie w polskim show-biznesie pojawiła się masa rozwodów. Na początku roku po kilku latach małżeństwa związek zakończyli Zbigniew i Monika Zamachowscy. Następnie Doda potwierdziła swoja rozstanie z Emilem Stępniem.

Największym szokiem była jednak informacja o rozpadzie małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Jak się okazuje, małżeństwo pary podróżników, które zawarli w październiku 2020 roku, rozpadło się bezpowrotnie zaledwie trzy miesiące po ślubie.

Joanna Moro komentuje falę rozstań w polskim show-biznesie

Wieść o rozpadzie związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego zaskoczyła nie tylko fanów podróżników. Joanna Moro również była zaszokowany tym faktem.

Aktorka postanowiła nawet skomentować falę rozwodów w polskim show-biznesie. Zdaniem Joanny Moro bardzo często w małżeństwie trzeba iść na kompromis i po prostu odpuścić partnerowi.

Takich słów nikt się nie spodziewał

Związek i życie rodzinne nie są sielanką i wymagają od zakochanych wielu trudów i wyrzeczeń. Para nie powinna podejmować pochopnych decyzji w przypływie emocji, a jedynie na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie. O miłość trzeba walczyć!

Dzisiaj słyszę w sieci, że po prostu: "Ten się rozstał z tamtą, ten z tamtą". Nie wiem... Nie jestem przekonana, że to jest wyjście

- powiedziała Joanna Moro na InstaStories.

Przypomnijmy, że aktorka jest w związku małżeńskim już 13 lat i sama miała w pewnym momencie chwilowy kryzys w związku. Na szczęście został on zażegnany i tworzy ona wspaniałą rodzinę z ukochanym mężem i trójką dzieci.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO