66-letni Edward Miszczak od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką znaną m.in. z „Na Wspólnej”. Ich płomienny związek, według informatorów, trwa od jesieni 2019 roku.

Związek Anny Cieślak i dyrektora programowego TVN-u budzi wielkie emocje. Wszystko za sprawą ogromnej różnicy wieku, która dzieli zakochanych. Aktorka jest młodsza od przyszłego męża o 25 lat.

Znana jest data ślubu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie przejmują się jednak opinią innych i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, choć na początku związku starali się nie ujawniać.

Wieści o ich relacji dotarły już niemal do wszystkich. Wiadomo także, że para jest zaręczona i wkrótce odbędzie się ich ślub.

Anna Cieślak. Źródło: youtube.com
Anna Cieślak. Źródło: youtube.com
Anna Cieślak. Źródło: youtube.com

Edward Miszczak oświadczył się Annie w Paryżu i zadbał o to, by ten dzień był wyjątkowy. Jest wdzięczny aktorce, że ich uczucie oderwało go od pracy, której poświęcał niemal cały czas. To właśnie Ania Cieślak pokazała mu, jak ponownie cieszyć się życiem. Dyrektor programowy TVN-u długo nie mógł się pozbierać po śmierci żony.

Tajna ceremonia budzi ogromne emocje

Jak donoszą media, ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka ma się odbyć w sierpniu bieżącego roku w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Para nie chce jednak by pod kościołem zabrał się tłum dziennikarzy, dlatego uroczystość ma być ściśle tajna i nawet w ostatniej chwili może się zmienić miejsce ślubu.

Edward Miszczak. Źródło: youtube.com
Edward Miszczak. Źródło: youtube.com
Edward Miszczak. Źródło: youtube.com

Przyszła para młoda poprosiła gości weselnych o to, by zamiast kupna prezentów, wpłacili oni pieniądze na wskazane przez zakochanych hospicjum dla chorych onkologicznie. Przypomnijmy, że żona Edwarda Miszczaka zmarła właśnie na nowotwór, a jego gest jest hołdem ku jej pamięci.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO