W środę całą Polskę zszokowała wiadomość o rozstaniu jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Jak się okazuje, małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, które zawarli w październiku 2020 roku, rozpadło się bezpowrotnie zaledwie trzy miesiące po ślubie.

Przemysław Kossakowski w końcu odpowiedział na informacje o rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Martyna Wojciechowska po wielu pytaniach od fanów i spekulacji w mediach, ostatecznie skomentowała rozpad swojego małżeństwa na Instagramie chcąc bezpośrednio odnieść się do wszystkich zainteresowanych i uniknąć niepotrzebnych mylnych informacji.

Dziennikarka zdradziła, że jej małżeństwo zakończyło się trzy miesiące po ślubie. W swoim wpisie Martyna Wojciechowska ujawniła tym samym, że to prawdopodobnie Przemek Kossakowski podjął ostateczna decyzję stawiając żonę przed faktem dokonanym.

„Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi”

- napisała w poście.

Dziennikarz opublikował wymowny wpis

Wiele osób czekało na odpowiedź Przemysława Kossakowskiego. Mężczyzna w końcu odniósł się do medialnych doniesień i słów Martyny Wojciechowskiej.

Dziennikarz na początku stwierdził, że ludzie nie powinni go oceniać przez „pryzmat medialnej ekspozycji”. Decyzja o rozstaniu nie była podjęta z dnia na dzień i była dla niego bardzo bolesna.

"To zawsze trudny i skomplikowany proces"

- dodał.

Na koniec poprosił o to, by każdy człowiek żył najlepiej jak potrafi i pozwolił na to również innym.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO