Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN, którą od lat można zobaczyć w głównym wydaniu „Faktów”. Prezenterka jest postacią bardzo lubianą przez widzów.

Anita Werner to czołowa reporterka stacji TVN. Jest osobą rozpoznawalną i bardzo lubianą. 42-letnia dziennikarka niechętnie publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia i nie lubi także opowiadać o swoich codziennych sprawach.

Anita Werner pochwaliła się swoim pierwszym sukcesem z nowym partnerem

Stosunkowo niedawno wyszło na jaw, że Anita Werner jest szalenie zakochana. Popularna prezenterka jest związana z Michałem Kołodziejczakiem.

Mężczyzna jest także dziennikarzem. Współpracuje jednak z inną komercyjną telewizją - Canal+. Anita Werner i Michał Kołodziejczyk pokazali się po raz pierwszy publicznie w 2019 roku na ceremonii wręczenie Telekamer.

Ukochany Anity Werner jest dziennikarzem sportowym. Mężczyzna urodził się i dalej mieszka w Warszawie. Obecnie jest dyrektorem stacji Canal + Sport.

Trzeba przyznać, że idealnie do siebie pasują

Okazuje się, że Anitę Werner i Michała Kołodziejczyka łączy właśnie… sport. Para stworzyła nawet wspólną książkę pod tytułem „Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka”, w której opisali inną stronę piłki nożnej.

Zdaniem dziennikarzy futbol może gasić lub podsycać konflikty, nawet te zbrojne! Ponadto piłka nożna ma również wpływ na politykę i pozwala na wychowanie kolejnych pokoleń bez nienawiści i bójek.

Książka „Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka” miała swoją premierę 14 października 2020 roku. Jednak Anita Werner i Michał Kołodziejczyk dopiero teraz spotkali się z czytelnikami. Wydarzenie to opóźniło się ze względu na pademię.

Trzeba przyznać, że Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą bardzo zgraną i uroczą parę. Kto wie, może niebawem stworzą kolejną książkę.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO