Agnieszka Chylińska to jedna z wokalistek, którym udało się zasłynąć w polskim show-biznesie za sprawą zniewalającego głosu oraz kontrowersji, które wokół siebie wywoływała. Po latach, już jako mama, przeszła absolutną metamorfozę i zmieniła styl, w jakim śpiewa.

Trzeba przyznać, że gwiazda wie, jak sprawić, by się o niej mówiło – od lat pozostaje na językach. Co jakiś czas zbiera się na odwagę i opowiada o swoim życiu prywatnym, które na co dzień trzyma w sekrecie.

Czy Agnieszka Chylińska ukrywa chorobę przed swoimi fanami?

W ostatnim czasie fani Agnieszki Chylińskiej zastanawiają się, czy na pewno wszystko u niej w porządku. Wokalistka chudnie w oczach i zdaniem niektórych może mieć poważny problem, o którym nie chce mówić.

Kilka dni temu Agnieszka Chylińska opublikowała na Instagramie zdjęcie, który wywołało burzę. W komentarzach pod postem fani nie ukrywali swojego zaskoczenia.

Internauci nie mają złudzeń

Zdaniem wielu z nich Agnieszka Chylińska bardzo schudła i nie wygląda zdrowo. Znalazło się też wiele nieprzyjemnych uwag.

"Dziwnie wyglądasz, jakbyś chciała ukryć depresje" "O rany kościotrup. Straszny widok"

- pisali negatywnie internauci pod zdjęciem gwiazdy.

Na innych zdjęciach Agnieszki Chylińskiej nie widać jednak, by miała ona jakiekolwiek problemu ze zdrowiem. A wy jak myślicie, czy gwiazda coś ukrywa?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO