Teresa Werner jest polską piosenkarką, która zasłynęła dzięki występom w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”. Wokalistka zadebiutowała tam w wieku 16 lat. Teresa koncertowała w wielu krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Japonii, czy Chinach. W 1991 wygrała Festiwal Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki.

Była wokalistka zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” zdradziła swoje sekrety

Teresa Werner jest znana nie tylko na Śląsku, wielu rodaków z całego świata zachwyca się jej wspaniałym głosem. W 2011 roku Teresa zakończyła swoją przygodę z zespołem „Śląsk” i rozpoczęła karierę solową.

Debiutancki album piosenkarki, Spełnić marzenia, zdobył status platynowej płyty. W 2013 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczył Teresę Werner honorową odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Teraz piosenkarkę można zobaczyć w programie „Koncert życzeń z Teresą Werner” w Polo TV.

Czy Teresa Werner myśli o zakończeniu kariery?

W ostatnim czasie Teresa Werner udzieliła szczerego wywiadu dla Super Expressu. Piosenkarka zdradziła wiele swoich sekretów.

Opowiedziała o wsparciu jakie daje jej mąż Wiesław i córka Joanna. Teresa Werner jest bardzo przywiązana do Śląska, nie zapomina jednak o swoich wiernych fanach z innej części globu.

Teresa Werner została zapytana również o to, czy nie myśli już o zakończeniu muzycznej kariery. Piosenkarka zapewniła, że dopiero się rozkręca. Ma w głowie wiele nowych piosenek i projektów, które wciąż musi zrealizować.

Nie zawiodę moich fanów oraz wszystkich dobrych ludzi, którzy wspierają mnie na mojej drodze artystycznej

- powiedziała na koniec Teresa Werner.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO