Jak przypomina portal "Pomponik", Monika Richardson należy do grona tych gwiazd, które nie mają oporu przed dzieleniem się w sieci szczegółami dotyczącymi swojego prywatnego życia. Nie ma dla niej tematów nie do poruszenia. Tym razem postanowiła podzielić się ze swoimi fanami radosną nowiną dotyczącą swojej córki Zosi.

Monika Richardson podzieliła się radosną nowiną

Monika Richardson chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami i ważnymi wydarzeniami z życia prywatnego. Nie istnieją dla niej tematy tabu. Często mówi także o swoich pociechach. Nie było dla niej problemem przyznanie się, że jej syn cierpi na zespół Aspergera. Teraz opowiedziała o planach swojej córki Zosi.

Córce Moniki Richardson udało się dostać na kurs w prestiżowej szkole aktorskiej w Londynie. Potrwa on dwa tygodnie. W tym czasie Zosia będzie "recytowała Szekspira i zastanawiała się, kim chce zostać w życiu".

Przy okazji prezenterka zaczęła rozmyślać o upływającym czasie. Pretekstem do tych rozważań było zdjęcie sprzed lat, na którym widzimy Monikę Richardson i jej malutkiego wówczas synka. "To Tomuś, słodziaczek, który dzisiaj nosi wąsy i brodę" - napisała była żona Zbigniewa Zamachowskiego.

Niedawno syn Moniki Richardson przyznał, że nie udało mu się zdać matury z matematyki. Na szczęście Tomek może liczyć na wsparcie mamy i podejść do egzaminu poprawkowego w sierpniu.

Córce Moniki Zamachowskiej gratulujemy udziału w prestiżowym kursie, a Tomkowi życzymy połamania pióra przy kolejnym podejściu do matematyki.

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się zaskakującą informacją. Najmłodszy syn sprawia jej już pierwsze problemy wychowawcze. Co się wydarzyło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd zdecyduje się wprowadzić obowiązek szczepień przeciw Covid-19? Michał Dworczyk rozwiał wszelkie wątpliwości w tej sprawie

O tym się mówi: Dziewczynka ma tylko 13 lat, a jej choroba nawet nie ma nazwy. Lekarze nigdy nie byli w stanie jej w pełni zdiagnozować. Co jej dolega