Jak informuje serwis Plotek, Agnieszka Dygant postanowiła zrobić coś nietypowego i po raz pierwszy pokazała w sieci swojego jedenastoletniego syna, Xawerego. Aktorka do tej pory chroniła prywatność swojej pociechy, jednak w jej social mediach możemy zobaczyć zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym synem. Fani aktorki zwrócili również uwagę na wyjątkowo bujną fryzurę.

Agnieszka Dygant od lat chroni prywatność swoich bliskich i niezwykle rzadko można ją zobaczyć w towarzystwie partnera. Aktorka nie zdecydowała się też nigdy pokazać swojego syna, Xawerego, który w tej chwili ma 11 lat i uczy się w czwartej klasie szkoły podstawowej.

Choć Agnieszka Dygant postanowiła złamać swoją zasadę w całkowitym chronieniu prywatności dziecka to na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć chłopca, który nie pokazuje twarzy. Jego fryzura powala jednak na kolana!

Agnieszka Dygant pokazała na zdjęciu ukochanego syna. 11-letni Xawery ma niesamowicie bujną fryzurę. Co za włosy!

Agnieszka Dygant po latach postanowiła na nowym zdjęciu na Instagramie wystąpić z synem. To było spore zaskoczenie dla fanów aktorki, która pochwaliła się tym, że jej dziecko zaskoczyło ją ciekawostkami ze świata zwierząt. Xawery przekazał jej, że żyrafa ma siedem kręgów szyjnych – tyle samo, co każdy ssak, w tym człowiek.

„Któregoś dnia, oglądaliśmy film przyrodniczy. Xawi zobaczył zwierzę i ni stąd, ni zowąd zrobił mi mini-wykład. Jak widać, nie zawsze można być mądrzejszym od czwartoklasisty...” – napisała w opisie zdjęcia aktorka, wyraźnie rozbawiona swoją niewiedzą.

Fani aktorki od razu zwrócili uwagę na bujną fryzurę chłopca. Jedenastolatek może pochwalić się istnym afro. Kilka osób porównało czuprynę chłopca do fryzury Zbigniewa Wodeckiego.

Jak informował portal "Życie": HORTENSJE UPORCZYWIE NIE CHCĄ KWITNĄĆ, MIMO STARANNEJ PIELĘGNACJI I DBANIA O KRZEWY? WINA MOŻE LEŻEĆ W KILKU BŁĘDACH. WAŻNE TRZY KWESTIE

Przypomnij sobie: OPŁATY NA RZECZ KOŚCIOŁA ZA LEKCJE RELIGII IDĄ W MILIONY ZŁOTYCH. MEDIA UJAWNIŁY PORAŻAJĄCE STATYSTYKI. RODZICE ZASKOCZENI, ILE PŁACI SIĘ KATECHETOM

Portal "Życie" pisał również: LECH WAŁĘSA MIJA SIĘ Z PRAWDĄ W ISTOTNEJ SPRAWIE? PRZYJACIEL BYŁEGO PREZYDENTA ZDRADZIŁ DZIENNIKARZOM, JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA SYTUACJA POLITYKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW RODZICÓW W POLSCE! WKRÓTCE ZMIENIĄ SIĘ ZASADY WYPŁACANIA PIENIĘDZY Z PROGRAMU 500 PLUS. W GRĘ WCHODZĄ WŁADZE SAMORZĄDÓW