Nikt nie spodziewał się, jaki finał będzie mieć ta historia. Niestety, skończyło się tragicznie. Mariusz Adam Ryjek najpierw zaginął, a niedługo później poinformowano o jego śmierci.

Mariusz Adam Ryjek nie żyje

Super Express zauważa, że ten około 35-letni mężczyzna był rozpoznawalny dzięki udziałowi w popularnych programach rozrywkowych. Fani mogli oglądać go m.in. w „Hell’s Kitchen” czy „You Can Dance”, a także w „Warsaw Shore”.

Mariusz Adam Ryjek. Źródło: Youtube MMA Kalendarz
Mariusz Adam Ryjek. Źródło: Youtube MMA Kalendarz

Nikt nie spodziewał się, że tak zakończy się jego historia. W miniony weekend w mediach pojawiły się informacje o zaginięciu celebryty wraz z jego zdjęciem. Niestety, poszukiwania zakończyły się tragicznie.

W ogłoszeniu o zaginięciu Mariusza Adama Ryjka podano najważniejsze fakty – wiadomo było, że wyszedł z własnego mieszkania w Gdyni i pojechał autobusem w stronę Urzędu Miasta, w kierunku bulwaru gdyńskiego.

Później ślad po nim zaginął, a telefon milczał. Najbliżsi apelowali o pomoc w odnalezieniu go. Mariusz zaginął 8 maja około 13, a tego samego dnia wieczorem miał zawalczyć na gali Krwawy Sport 3, długo przygotowywał się do tej walki.

Mariusz Adam Ryjek. Źródło: Youtube MTV Polska
Mariusz Adam Ryjek. Źródło: Youtube MTV Polska

Niestety, na walkę się nie stawił. Ogłoszono koniec poszukiwań – Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Zniknął w tajemniczych okolicznościach, przyczyna śmierci pozostaje nieznana. Prawdopodobnie w najbliższym czasie pojawi się komentarz policji dotyczący tej sprawy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA

O tym się mówi w Polsce: ZDENERWOWANI RODZICE MIELI DOŚĆ I OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIE DOTYCZĄCE DZIECKA. ICH ZDANIEM NAUCZYCIEL NIESPRAWIEDLIWIE OBNIŻYŁ OCENĘ NA TEŚCIE

O tym się mówi na świecie: WIELKIE ŚWIĘTO W RODZINIE MEGHAN MARKLE ORAZ KSIĘCIA HARRY’EGO! ICH SYNEK OBCHODZI WŁAŚNIE DRUGIE URODZINY. JAK TO UCZCILI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA STANĘŁA PRZED TRUDNĄ, ALE WAŻNĄ DECYZJĄ. WIELE OSÓB NIE ZGODZI SIĘ Z JEJ POSTEPOWANIEM. TENISISTKA DOŁĄCZYŁA DO MILIONÓW POLAKÓW