Zbigniew Zamachowski wrócił do stanu wolnego. Aktor jest obiektem pożądania wielu kobiet. Okazuje się, że na związek z Zamachowskim liczyła nie tylko jego była żona ale także koleżanka po fachu. O kim mowa?

Zbigniew Zamachowski obiektem westchnień kobiet

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Okazuje się, że Zbigniew Zamachowski aktualnie nie może opędzić się od adoratorek. Oprócz jego byłej żony, która liczyła na powrót ukochanego, o względy Zamachowskiego walczyła także Gabriela Muskała. Niestety aktor podobno ma już inna miłość…

Zbigniew Zamachowski ponownie cieszy się swoja popularnoscią. Nazwisko aktora przez ostatnie tygodnie króluje w gazetach i na portalach plotkarskich a jego życie miłosne ponownie jest na tapecie.

Jak czytamy w tygodniku “Na Żywo” oprócz Gabrieli Muskały, która ostatnio bardzo zbliżyła się do Zamachowskiego, uczuciem do aktora zapałała ponownie jego była żona Aleksandra Justa. Okazuje sie, ze byla zona chętnie przygarnęłaby pod swój dach zrozpaczonego eks meza, bo jak sama przyznała drzwi od jej domu są dla niego wciąż otwarte.

Ola nie ułożyła sobie życia po rozwodzie, czas dzieliła między pracę a wychowanie dzieci. Nie było jej łatwo, ale jest osobą tolerancyjną, potrafi wiele znieść. Przecież 10 lat temu wybaczyła Zbyszkowi romans z reżyserką Agnieszką Glińską - cytuje tygodnik za swoim informatorem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”