Kasia Cichopek to jedna z bardziej pracowitych polskich gwiazd. Aktorka wie, że sukces nie przyjdzie do niej sam.

Znana jest głównie z roli w "M jak miłość", gdzie wciela się w Kingę, żonę Piotra. Prywatnie związana jest z Marcinem Hakielem, są rodzicami dwójki dzieci.

Kasia Cichopek dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu może zapewnić rodzinie życie na dobrym poziomie. Pomaga jej w tym mąż.

Mieszkanie Kasi Cichopek

Fani są pod wrażeniem mieszkania Kasi Cichopek. Przebitki z jej modnie urządzonego apartamentu można znaleźć na Instagramie aktorki - chętnie pokazuje zdjęcia z balkonu oraz wnętrza domu.

Portal Telemagazyn zauważa, że jest nowocześnie, "na bogato" i kolorowo - okazuje się, że w tym przypadku jest to dobre połączenie.

Mieszkanie Kasi Cichopek, Marcina Hakiela i ich dzieci wygląda pięknie.

Na każdym zdjęciu widać idealny porządek w domu, w którym mieszkają całą rodziną.

Prawdopodobnie ulubionym miejscem w domu jest dla aktorki kuchnia, kocha też spędzać czas na balkonie, gdzie rozstawione są wygodne meble.

Fani aktorki są pod wielkim wrażeniem gustu, z jakim urządzono wnętrza domu.

Choć przestrzeń nie wydaje się przytłaczająca, to znajduje się miejsce nawet na ćwiczenia na macie.

Widać, że Kasia Cichopek i jej rodzina dobrze czują się w swoim domu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

O tym się mówi na świecie: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”