Jacek Borkowski jest jednym z aktorów serialowych, którzy zapadli w pamięć widzom. Zyskał wielu sympatyków dzięki swojej roli w produkcji „Klan”.

Co jakiś czas gwiazdor występuje również na deskach teatru oraz innych projektach na małym oraz dużym ekranie. Trzeba jednak przyznać, że najwięcej fanów przysporzyła mu rola Piotra Rafalskiego.

Wydawać by się mogło, że prywatnie aktor nie zmaga się z żadnymi problemami – wszak nie jest zbyt medialny, nie mówi się o tym, by był nieszczęśliwy. Istotnie – raczej nie narzeka, jednak teraz stało się coś, czego nie przewidział on sam. Trafił do szpitala.

Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Beth Patton
Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Beth Patton

Jacek Borkowski zaraził się COVID-19

Portal JastrząbPost donosi, że Jacek Borkowski jest zarażony koronawirusem. Taka wiadomość pojawiła się na Facebookowym profilu aktora. Z opisu zdjęcia ze szpitala można wywnioskować, że planował się zaszczepić – nie zdążył.

Na najnowszej fotografii widać, że jest dość blady i zmęczony. Czy to walka z chorobą odbiera mu siły? Jak się czuje?

W jednym z wywiadów przyznał, że ma trudności z mówieniem oraz oddychaniem, a wybawieniem jest dla niego podawany tlen, gdyż bardzo źle się czuje. Jak mówi, nie ma na nic siły. Nie wie, kiedy wyjdzie ze szpitala.

Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Hùng Thanh Vlog TV
Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Hùng Thanh Vlog TV

Jacek Borkowski dziękował także fanom za słowa otuchy i wsparcie. Zdradził również, że martwi się o swojego syna, który zaraz będzie zdawać maturę. Zastanawia się, czy jego potomek „jest przygotowany na tyle, by dostać się na stosunki międzynarodowe”. Gorąco wierzy jednak w to, że chłopak da sobie radę.

Życzymy mu, by jak najszybciej poczuł się lepiej i mógł wrócić do bliskich!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

O tym się mówi na świecie: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”