Marta Manowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Ulubienica widzów jest prowadzącą najpopularniejszych programów, m.in. „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” oraz „The Voice Senior”. Każdy z nich odnosi ogromne sukcesy, a Manowska ma spore grono fanów.

Dotychczas nie wypowiadała się na poważne, trudne tematy, teraz jednak coś się zmieniło. Marta Manowska postanowiła skomentować wypowiedź samego prezydenta.

Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda
Andrzej Duda/Youtube @Andrzej Duda

Marta Manowska zostanie wyrzucona z TVP za wypowiedź o Andrzeju Dudzie?

Super Express zauważa, że Andrzej Duda swego czasu mówił o osobach ze środowiska LGBT, że „próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to po prostu ideologia”. Wówczas jego słowa oburzyły wielu Polaków, którzy nie zgadzają się z podobnym kategoryzowaniem innych.

Marta Manowska po długim czasie postanowiła wyznać, co myśli na ten temat. Oznajmiła, że obecnie wokół powinna panować tolerancja, bo „wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi”, niezależnie od tego, jaka jest płeć osoby, którą kochamy, czy nasz sposób myślenia.

Dodała, że pragnie żyć w tolerancyjnym kraju. Zauważyła, że tę cechę posiada nawet jej babcia, która ma „szeroki umysł”. Postanowiła podzielić się też pewną historią.

Marta Manowska. Źródło: Youtube Whistleblower News
Marta Manowska. Źródło: Youtube Whistleblower News

Opowiedziała, że jej znajomy niedawno widział na ulicy 70-letnią staruszkę, która na widok dwójki trzymających się za ręce chłopaków krzyknęła „jesteście piękni”. „I tego właśnie bym chciała” – przyznała Marta Manowska.

Myślicie, że po tak jawnej krytyce partii karmicielki prezenterka straci pracę?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĘŻA PODAWALI KOMUNIĘ WIERNYM. U WSZYSTKICH DUCHOWNYCH STWIERDZONO KORONAWIRUSA. SANEPID POSZUKUJE WSZYSTKICH OBECNYCH NA MSZY

O tym się mówi w Polsce: TO JUŻ KOLEJNY RAZ, KIEDY TADEUSZ RYDZYK NIC NIE ROBI SOBIE Z PANUJĄCYCH W KRAJU OBOSTRZEŃ! CZY REDEMPTORYSTA JEST PONAD PRAWEM

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADA KALSKA PLANUJĄ POWIĘKSZENIE RODZINY? AKTOR NIE POZOSTAWIŁ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ. CZY COŚ JEST NA RZECZY