Małgorzata Rozenek-Majdan znów powaliła swoich fanów na kolana najnowszym zdjęciem na Instagramie! Majdanowie totalnie zaskoczyli w sobotni wieczór, a gwiazda postanowiła zaszaleć wraz z ukochanym mężem. Zabawy rodziców obserwował z zaciekawieniem mały Henio! Małgorzata Rozenek i Radek Majdan postanowili przebrać się za superbohaterów!

Mimo tego, że na co dzień jest niezwykle zabiegana i realizuje wiele projektów zawodowych to dla dzieci i męża Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze znajdzie czas, szczególnie na dobrą zabawę i rozrywkę. Rodzina to dla gwiazdy priorytet!

Małgorzata Rozenek-majdan i Radosław Majdan w przebraniach superbohaterów zabawiają małego Henia! Majdanowie mają wielką fantazję!

Na Instagramie pary pojawiły się zdjęcia, na których możemy ich zobaczyć Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana w strojach superbohaterów – gwiazda założyła strój Kobiety Kota, a jej mąż stał się na jeden wieczór Batmanem, którego jest wielkim fanem! Synowie pary mieli wielką frajdę, a ze szczególnym zainteresowaniem rodzicom przyglądał się rozbawiony Henio!

„„Tańczyłaś kiedyś z diabłem przy świetle księżyca? Zrobiliśmy Radziowi dzień! A to dopiero początek, bo o 20:00 włączamy “Batmana” na kanale Stopklatka. W kolejne soboty będziecie mogli zobaczyć “Powrót Batmana”, “Batman Forever”, „Batman i Robin”. Gotowi na seans? – napisała gwiazda, promując maraton filmów z ulubionym superbohaterem swojego męża.

Fani są zachwyceni inwencją Majdanów, a wielu jest zaskoczonych, że Henio nie przestraszył się rodziców w tak nietypowym wydaniu!

Jak informował portal "Życie": EWA FARNA POSTANOWIŁA ZABRAĆ SYNA DO PRACY. CHŁOPIEC URZEKŁ INTERNAUTÓW! DO KOGO MALUSZEK JEST BARDZIEJ PODOBNY? MAŁY ARTUR ROŚNIE JAK NA DROŻDŻACH

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK SPROWOKOWANA PRZEZ FANÓW W SIECI! ZADALI JEJ KŁOPOTLIWE PYTANIE. ODPOWIEDŹ POWALIŁA ICH NA KOLANA. PIOSENKARKA MA NIEPOPULARNE POGLĄDY

Portal "Życie" pisał również: CZY CEZARY PAZURA ZNÓW ZOSTANIE TATĄ? DO PYTAŃ O POWIĘKSZENIE RODZINY ODNIOSŁA SIĘ ŻONA AKTORA, EDYTA PAZURA. POWIEDZIAŁA, CZY PLANUJE WIĘCEJ DZIECI

Pisaliśmy również o: KATARZYNA CICHOPEK POSTANOWIŁA ROZSTAĆ SIĘ Z „M JAK MIŁOŚĆ”? AKTORKA ZAPOZOWAŁA Z EKIPA SERIALU. TO JEJ OSTATNI DZIEŃ NA PLANIE? WSZYSTKO JEST JASNE