Jak podaje portal "Pudelek", fani dopatrzyli się na jednym z zamieszczonych przez Annę Lewandowską zdjęć dodatkowej świątecznej skarpety z napisem "Coming soon" (ang. Niebawem). Dla wielu to niezbity dowód na to, że rodzina Lewandowskich już niebawem się powiększy. Czy podejrzenia fanów się sprawdzą?

Kolejna ciąża Anny Lewandowskiej?

Anna i Robery Lewandowscy są już szczęśliwymi rodzicami dwóch córek: Klary i Laury? Obie ciąże i porody były wydarzeniemia, które śledziły media w kraju. Anna Lewandowska będąc w stanie błogosławionym chętnie dzieliła się zdjęciami ciążowego brzuszka i poradami dietetyczno-treningowymi przydatnymi dla przyszłych mam.

Urodzenie dzieci pozwoliło Lewandowskiej na dodatkowy zastrzyk gotówki. Jej blog zaczął obejmować również tematy parentingowe. Nie ulega wątpliwości, że ewentualna trzecia ciąża żony Roberta Lewandowskiego wywołałaby podobne poruszenie. Fani spekulują, że rodzina Lewandowskich niebawem znów się powiększy.

Skarpeta świąteczna/ Instagram Anna Lewandowska
Skarpeta świąteczna/ Instagram Anna Lewandowska
Skarpeta świąteczna/Instagram Anna Lewandowska

Wszystko za sprawą detalu, który wypatrzyli na Instagramie Anny Lewandowskiej. Mowa o świątecznej skarpecie z napisem "Niebawem". Zawisła ona obok skarpet pozostałych członków rodziny. Portal "Pudelek" postanowił to sprawdzić i z jego ustaleń wynika, że Robert i Anna Lewandowscy nie spodziewają się trzeciego potomka. Skarpeta "Coming soon" ma należeć do ciężarnej koleżanki Anny Lewandowskiej!

Mieliście nadzieję na inne rozwiązanie tej zagadki?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: