Agnieszka Woźniak-Starak o utracie dziecka

Jak podaje portal "Pikio", Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci męża zdecydowała się na obszerny wywiad dla magazynu "Pani". W rozmowie z dziennikarzami poruszyła bardzo ważną aktualnie dla Polek kwestię - utraty dziecka. Nawiązała do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego i stanęła po stronie wychodzących na ulicę strajkujących kobiet.

Dziennikarka wyznała, że sama niejednokrotnie straciła ciążę i wie, z jakim cierpieniem się to wiąże. Drugie jej dziecko miało poważną wadę genetyczną, jednak Agnieszka nie musiała stawać przed wyborem usunięcia ciąży, ponieważ naturalnie została przerwana. Poronienie prezenterki miało miejsce również już podczas małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Youtube

Ja o utracie dziecka powiedziałam po raz pierwszy w magazynie „Pani” kilka lat temu. Dziś mam wrażenie, że ktoś próbuje cofnąć nas do średniowiecza, że politycy za nic mają rozwój nauki, postęp medycyny, prawa kobiet. Od czasu tamtego wywiadu w „Pani” mnóstwo się w moim życiu zmieniło i zdarzyło, jestem w stanie zrozumieć ból kobiet, gdy tracą ciążę, bo sama przeszłam przez to niejednokrotnie. Podobnie jak miliony innych kobiet. Agnieszka Woźniak-Starak

Youtube

To również może Cię zainteresować: LEWANDOWSKA CIESZY SIĘ Z SUKCESÓW MĘŻA. CO TAKIEGO NAPISAŁA

Zobacz także: ZAKUPY ŚWIĄTECZNE. GDZIE ZROBIMY JE NAJTANIEJ. WIELU BĘDZIE ZASKOCZONYCH