Jak podaje portal "Pomponik", życie Krzysztofa zwanego "Bandziorkiem" nie zawsze układało się dobrze. Mężczyzna trafił do więzienia, a pobyt tam wspomina jako prawdziwy koszmar. Dziś jednak wszystko zaczęło iść w dobrą stronę. Krzysztof teraz nie tylko cieszy się z odzyskanej wolności, ale także udało mu się znaleźć miłość! Tą radosną nowiną podzielił się w programie "Chłopaki do wzięcia".

Nowe życie Krzysztofa "Bandziorka"

Krzysztof występuje w programie "Chłopaki do wzięcia" od samego początku. Widzowie mieli go szansę poznać już osiem lat temu, kiedy produkcja pojawiła się na antenie. Przez ten czas Krzysztof dorobił się sporego grona wiernych fanów, którzy śledzą z uwagą jego perypetie życiowe.

Danuta i Krzysztof "Bandziorek"/ Chłopaki do wzięcia Polsat Play
Danuta i Krzysztof "Bandziorek"/ Chłopaki do wzięcia Polsat Play
Danuta i Krzysztof/ Chłopaki do wzięcia Polsat Play

Niespodziewane zniknięcie Krzysztofa "Bandziorka" z programu aniepokiło jego fanów. Ja się później okazał, jego nieobecność przed kamerami miała związek z jego pobytem w więzieniu. Na szczęście Krysztowa, może się już cieszyć wolnością. Pobyt w więzieniu dobrze wpłynął na "Bandziorka". Chłopak postanowił się zmienić. Zaczął pracę i trzyma się z dala od kłopotów.

Zmianę w swoim życiu zawdzięcza przypadkowym osobom, które spotkał pod jednym ze sklepów. Zaproponowali mu wyjazd na Mazury do pracy na gospodarstwie. Zgodził się i jak sam przyznaje, to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjął w życiu. Do jego obowiązków należy zajmowanie się krowami i pracę tę wykonuje bardzo sumiennie.

Na Mazurach Krzysztofowi udało się znaleźć nie tylko pracę, ale również miłość. Mężczyzna związał się ze starszą Danusią z bagażem trudnych doświadczeń. Przyznaje, że jest szczęśliwy i zrobi wszystko, żeby jego relacja z ukochaną przetrwała.

Danuta/ Chłopaki do wzięcia Polsat Play
Danuta/ Chłopaki do wzięcia Polsat Play
Danuta/ Chłopaki do wzięcia Polsat Play

Kibicujecie "Bandziorkowi" na "nowej drodze życia"?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: