Jak podaje portal "Super Express", Seweryn Nowak należy do najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu "Rolnik szuka żony". Zawdzięczał to przede wszytkim konflitowi z Marleną. O ile w życiu miłosnym idzie mu dobrze, znalazł szczęście u boku Magdy, o tyle przyszło mu się zmierzyć z chorobą. Co dolegało Sewerynowi?

Miłosne perypetie Seweryna Nowaka

Seweryn Nowak wziął udział w 6 sezonie uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony". Do dziś zapewne wielu pamięta jego płomienną miłość do Marlenki, która wypaliła się zaraz po tym, jak zgasły światła kamer. Prawda o ich relacjach nie okazała się tak różowa. Doszło do afery i minęło trochę czasu zanim byli zakochani wszystko sobie wyjaśnili i ich drogi definitywnie się rozeszły.

Po zakończeniu programu zarówno Seweryn, jak i Marlena znaleźli nowe miłości. Rolni związał się z Magdą, z którą planuje przyszłość. Razem prowadzą działalność agroturystyczną. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie ostatnie problemy zdrowotne Seweryna. Co dolegało rolnikowi.

Seweryn i Marlena/ YouTube @Rolnik szuka żony
Seweryn i Marlena/ YouTube @Rolnik szuka żony
Seweryn i Marlena/ YouTube @Rolnik szuka żony

Choroba Seweryna Nowaka

Jak się okazuje Seweryn i jego ukochana zarazili się koronawirusem. U Seweryna rozwinęła się choroba Covid-19. W rozmowie z portalem "Pomponik" rolnik opowiedział, jak przebiegało zakażenie. Seweryn miał gorączkę sięgającą 40 stopni. Przyznał, że niczym nie udawało się zbić wysokiej temperatury.

Gorączka utrzymywała się przez 5 dni. Przez kolejne dwa tygodnie Sewerynowi doskwierał ból mięśni i gardła. Niestety zakażenia nie udało się uniknąć również ukochanej rolnika, choć u niej jedynym objawem, jaki wystąpił, była utrata węchu i smaku.

Seweryn Nowak/ YouTube @Rolnik szuka żony
Seweryn Nowak/ YouTube @Rolnik szuka żony
Seweryn Nowak/ YouTube @Rolnik szuka żony

Seweryn i jego ukochana czują się już dobrze. Rolnik zdradził, że ma w planach oddanie osocza. Przyznał, że zrobi to także z poczucia "patriotycznego obowiązku". "Jak można pomóc to ja to zrobię" - dodał Seweryn Nowak.

A wam, który uczestnik programu "Rolnik szuka żony" najbardziej utkwił w pamięci?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: