Astrolodzy są przekonani, że rok 2021 będzie całkiem udany dla prawie wszystkich znaków zodiaku, ale wciąż mają swoich faworytów, czyli tych, których czeka szczególne szczęście.

Baran: pomyśl o małżeństwie

Od wczesnego lata do sierpnia osoby urodzone pod znakiem Barana będą miały okazję spotkać tych, których od dawna szukali. Mówimy o romantycznych partnerach, z którymi związek będzie silny i trwały.

Na trzy znaki zodiaku w tym tygodniu czeka wspaniałe szczęście. Ci, którzy już kogoś spotykają, w tym samym okresie, zdają sobie sprawę, że wystarczy zawahać się i zwątpić, a własnie zbliża się pora, by podjąć zdecydowane kroki. Dlatego pomyślą o ślubie, przeżyją też niespotykany wzrost uczuć i przeżyją zapomniane emocje.

Pod względem zawodowym i finansowym rok 2021 będzie również pomyślny dla Barana. Więc zachowuj się odważniej, kiedy czujesz, że masz dobry pomysł.

Lew: To świetny czas na karierę

Przedstawiciele tego znaku zodiaku będą mieli szczęście w miłości: dzięki patronatowi Jowisza będziesz miał wyjątkową okazję spotkać miłość swojego życia, co może nastąpić około lipca.

Lwy, które są w związku lub są po ślubie, będą myśleć o zostaniu rodzicami. Możliwe, że wielu z nich do końca roku będzie miało świetną wiadomość, że spodziewają się dziecka!

Rok 2021 jest po prostu idealny dla tego znaku zodiaku pod względem promocji lub założenia własnej firmy. I to przez cały rok, nie tylko latem. Więc rób plany, gwiazdy kariery przyczyniają się do tego bardziej niż kiedykolwiek.

Panna: przede wszystkim sprawa całego twojego życia

Nadchodzący rok jest niezwykle udany w miłości dla osób urodzonych pod znakiem Panny. Zwłaszcza od sierpnia będzie świetna okazja do poznania nowych ludzi i nawiązania relacji, która będzie bardzo udana. Jeśli jesteś w stałym związku, uczucia staną się tak silne, że ty i twój partner będziecie jednocześnie głosić myśl, która od dawna dojrzewa i dosłownie unosi się w powietrzu: „Czy to nie czas, abyśmy się pobrali?”

Zawodowo przedstawiciele tego znaku będą musieli jak zwykle ciężko pracować. Ale w 2021 roku ich wysiłki zostaną w końcu docenione: zimą zaczną zbierać owoce swojej pracy, będą mile zaskoczeni i zadowoleni.

To też może cię zainteresować: GDAŃSK: ZDARZAJĄ SIĘ AWARIE TRAMWAJÓW I AUTOBUSÓW. MIASTO PRZEZNACZYŁO PONAD MILION ZŁOTYCH NA NAPRAWY POJAZDÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: POLICJA PROWADZI KONTROLE W SKLEPACH I GALERIACH HANDLOWYCH. WYKRYTO KILKADZIESIĄT NIEPRAWIDŁOWOŚCI. WIADOMO JAK WYGLĄDAJĄ OSTATNIE STATYSTYKI