Od pewnego czasu Magdalena Narożna praktycznie nie znika z pierwszych stron gazet. Wszystko to za sprawą jej głośnego rozstania z byłym mężem. Wokalistka zespołu „Piękni i Młodzi” nadal nie może dojść do porozumienia z byłym partnerem, o czy mnie wstydzi się mówić w mediach.

Magdalena Narożna nie znika z mediów!

Dodatkowo Magdalena Narożna nieustannie prowadzi swoje konto na Instagramie, które zebrało już spore grono fanów. Ostatnio wokalistka zdradziła obserwatorom, że jest mocno zaangażowana w pewien tajemniczy projekt, jednak nie chciała zdradzić szczegółów. Wiemy także, że już niebawem gwiazda wystąpi w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Jak informuje portal Pudelek, ostatnio wokalistka mocno zaskoczyła fanów swoją nową stylizacją! Do tej pory Magdę Narożną kojarzyliśmy przede wszystkim z charakterystycznym irokezem, jednak okazuje się, że kobieta postanowiła nieco zmienić swój image.

Nowa stylizacja gwiazdy!

Przez pewien czas gwiazda publikowała swoje zdjęcia w kolorowych warkoczykach, co jednak nie spotkało się ze zbyt wielką aprobatą ze strony fanów. Ostatnio wokalistka pokazała totalnie nową fryzurę. Fani są pod wrażeniem!

Magdalena Narożna opublikowała bowiem zdjęcie, na którym jej włosy są dość mocno „ulizane”. Niektórzy zauważyli podobieństwo Magdaleny do Marka Mostowiaka z serialu „M jak miłość”. Czy mieli rację?

Nie da się ukryć, że opinie fanów na temat nowej fryzury gwiazdy są mocno podzielone. Wiele osób jest zachwyconych nową stylizacja, wiele natomiast twierdzi, że podobieństwo do serialowego Mostowiaka nie jest korzystne dla kobiety. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jak informował portal "Życie": ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY! RZĄD ZAPOWIADA KONTROLE SKLEPÓW ORAZ GALERII HANDLOWYCH. PRZEDSIĘBIORCY MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z POWAŻNYMI KARAMI

Przypomnij sobie: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI PRZEDSTAWIŁ ZAŁOŻENIA NOWEGO PROGRAMU POMOCOWEGO DLA MILIONÓW POLAKÓW. POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA TARCZA. ZNANE SĄ WARUNKI

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA ZDOBYŁA SIĘ NA PORUSZAJĄCE WYZNANIE W INTERNECIE. ŻONA PREZYDENTA WARSZAWY TRAFIŁA W RĘCE POLICJI. JEJ SPRAWA TRAFIŁA DO SĄDU