Dziennikarka postanowiła wyżalić się w Internecie na to, że pod okresie zamknięcia do centrów handlowych ruszyły tłumy Polaków. Internauci nie rozumieją jej zdziwienia.

Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na naszą codzienność i funkcjonowanie, a rząd co rusz wprowadza nowe obostrzenia, które mają zapobiec rozrostowi pandemii w Polsce. W październiku niestety pojawiła się druga fala zachorowań i to skłoniło premiera i ministrów do tego, aby wprowadzić na blisko miesiąc zamknięcie galerii handlowych.

W centrach otwarte były tylko nieliczne sklepy i punkty usługowe. Jednak wielu Polaków krytykowało takie posunięcia jak zamykanie instytucji kultury czy lokali gastronomicznych zamiast kościołów nie ma nic wspólnego z troszczeniem się o zdrowie obywateli.

Do grupy przeciwników zamykania ośrodków kultury w trakcie pandemii zalicza się zdecydowanie Monika Zamachowska, a dziennikarka nie jeden raz nie szczędziła krytyki wobec władz w sprawie wdrażanych restrykcji, mówiąc wprost, że w wielu przypadkach totalnie nie mają one sensu, logiki i uzasadnienia.

Monika Zamachowska mówi wprost o tym, co myśli na temat tłumów w galeriach handlowych. Internauci dziwią się jej słowom. Fanka zarzuciła jej hipokryzję

W chwili, gdy liczba zakażeń zaczęła sukcesywnie spadać rząd postanowił pozwolić na otwarcie galerii handlowych na okres przedświąteczny. Nie ma co się zatem dziwić, że po miesięcu przerwy Polacy tłumnie ruszyli na zakupy. To jednak mocno zaskoczyło Monikę Zamachowską, która sama również wybrała się do galerii handlowej i zrobiła zdjęcie tłumom.

„Ludy ruszyły... Arkadia dzisiaj. Boszsz, jak dobrze, że teatry, restauracje i siłownie zamknięte, bo naprawdę byłoby ciężko z tym dystansem społecznym.... A tak możemy się czuć bezpieczni. Niech to szlag” - napisała mocno poddenerwowana, cytowana przez Pudelek.

Jednak obserwatorzy dziennikarki na Instagramie zauważyli, że ona sama również pojechała do galerii w szczycie największego ruchu. Zarzucili jej wprost hipokryzję! Jedna z fanek zapytała, że w takim razie po co się tam włóczyć i doczekała się odpowiedzi: „żeby to zobaczyć”.

fot. Instagram @monikazamachowska

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁA RELACJA KSIĘŻNEJ DIANY I KAMILI? WIDZOWIE POPULARNEGO SERIALU SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK KSIĘŻNA ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA W PRODUKCJI

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA TRZASKOWSKA ZDOBYŁA SIĘ NA PORUSZAJĄCE WYZNANIE W INTERNECIE. ŻONA PREZYDENTA WARSZAWY TRAFIŁA W RĘCE POLICJI. JEJ SPRAWA TRAFIŁA DO SĄDU

Portal "Życie" pisał również: „THE VOICE OF POLAND”: TOMSON ZDECYDOWAŁ SIĘ NA MOCNY KOMENTARZ. TO NIE DO UWIERZENIA, ZE TAKIE SŁOWA PADŁY NA ANTENIE TVP! EMOCJE TRENERA WZIĘŁY GÓRĘ