Jak podaje portal "Lelum", jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Michała Szpaka są jego długie włosy i idealnie wystylizowane fryzury. Fani nie mieli okazji zobaczyć swojego idola w innej odsłonie. Aż do teraz. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Michała Szpaka w krótkich włosach!

Michał Szpak w krótkich włosach

Na instagramowym profilu gwiazdy kiedyś vs gwiazdy dziś pojawiło się zdjęcie, na którym Michał Szpak ma krótkie włosy! Trzeba przyznać, że pomimo to piosenkarz przypomina samego siebie, choć wygląda zupełnie inaczej. Zamieszczone na Instagramie zdjęcie ze szkolnych lat Michała kontrastuje mocno z dzisiejszym, dość jaskrawym wizerunkiem piosenkarza.

Najprawdopodobniej zamieszczone w mediach społecznościowych zdjęcie pochodzi z legitymacji szkolnej Michała. Oprócz krótkich włosów Michał ma na sobie zwykły szary swetr, który w niczymm nie przypomina jego ekstrawaganckich scenicznych stylizacji. Gdyby nie charakterystyczne rysy twarzy, z pewnością ciężko byłoby go rozpoznać.

Zdjęcie zyskało w sieci sporą popularność, miał je nawet skomentować sam Michał Szpak. Jak donosi "Viva!", piosenkarz miał napisać pod zdjęciem "Ha, ha, ha. Skąd takie zdjęcie? Słodkie". Niestety obecnie nie można znaleźć tego komentarza pod zdjęciem na Instagramie.

Michał Szpak raczej nie planuje rozstawać się ze swoimi włosami. Podobnie myślą jego fani, którzy z niemałym oburzeniem przyjęli zdjęcie, które kiedyś zamieścił w sieci sam piosenkarz. Wyglądał na nim, jakby zdecydował się na krótszą fryzurę.

Jak podoba się wam Michał Szpak w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: