Jak podaje portal "Jastrząb Post", lada dzień Julia Wieniawa zamieszka w swoim luksusowym apartamencie. Wnętrze robi ogromne wrażenie, choć jak przyznała aktorka nie obyło się bez problemów.

Julia Wieniawa nie ma powodów do narzekania

Julia Wieniawa nie może narzekać na trudną sytuację finansową. W dobie epidemii koronawirusa na jej konto wpłynąć mogło nawet 1,5 miliona złotych. Ta robiąca wrażenie kwota plasuje ją na pierwszym miejscu najlepiej zarabiających gwiazd na rodzimym rynku. Aktorka całkiem dobrze sobie radzi z pomnażaniem swojej fortuny.

Wieniawa występuje w filmach, serialach i reklamach, choć nie boi się także inwestować zarobionych pieniędzy. Niedawno zadebiutowała na rynku jej własna marka kosmetyków, z dnia na dzień stając się prawdziwym hitem. Nie od dziś wiadomo, że nieruchomości są jedną z najlepszych form lokowania pieniędzy. Według medialnych doniesień Wieniawa jest już właścicielką trzech apartamentów w atrakcyjnych miejscach stolicy.

Samodzielna

Julia Wieniawa kupiła pierwszy apartament w 2017 roku i wprowadziła się do niego na wiosnę 2018. Był to dla niej ważny krok, bo właśnie wtedy uniezależniła się i wyfrunęła z rodzinnego gniazda. Wnętrze jej pierwszego samodzielnego lokum urządziła sama. W kuchni stanęła lodówka w kolorze różowym, a w salonie meble utrzymane w stylu vintage.

Najnowszy nabytek Julii Wieniawy to mieszkanie w jednym z droższych apartamentowców w stolicy. Fani aktorki mogli zobaczyć, jak wygląda jej łazienka. Tym razem dominującym kolorem jest biel, na tle której wyróżnia się kabina prysznicowa z szarych płytek w kolorowe kropki. Równie ciekawym elementem jest śiana z czterech solidnych płyt w odcieniu piasku, na której znajduje się podwieszana toaleta.

jastrząbpost.pl

Julia Wieniawa poprosiła przy okazji fanów o pomoc w wyborze miejsca, gdzie zawiśnie lustro. Z dwóch wizualizacji obserwatorzy mieli wybrać tę, która ich zdaniem jest lepsza. Ponad połowa głosujących opowiedziało się za opcją bez lustra nad sedesem.

jastrząbpost.pl

Jak podoba się wam łazienka Julii Wieniawy?

To też może cię zainteresować: Dorota Szęlągowska przekazała wspaniałe wieści. Pokazała niezwykłe zdjęcie. Do gwiazdy płyną gratulacje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Druzgocące wieści przekazał Krzysztof Jackowski, co się stanie w najbliższym czasie? Miał niesamowitą wizję, nie ma się z czego cieszyć

O tym się mówi: Jest oficjalne potwierdzenie, już od Święta Niepodległości w życie wchodzi nowy zakaz. Kiepska informacja dla Polaków, prawo dotknie tysięcy osób